Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5229820
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ISPAS MARIOARA
Prin: ISPAS MARIOARA
Prin: ISPAS MARIOARA
Prin: ISPAS MARIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
27.173 RON
Profit net
-1.461 RON
Capitaluri proprii
-71.738 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 16.980 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 91.719 RON | 74.939 RON | 63.045 RON | 64.740 RON | 61.020 RON | 56.380 RON | 51.883 RON | 54.090 RON | 50.690 RON | 40.579 RON | 36.253 RON | 23.777 RON | 26.893 RON | 31.206 RON | 27.173 RON |
| Profit net | -46.196 RON | 1.587 RON | 5.185 RON | 5.484 RON | 6.609 RON | 2.130 RON | 1.544 RON | 4.135 RON | 184 RON | -6.322 RON | -12.142 RON | -6.332 RON | -9.765 RON | -7.745 RON | -1.461 RON |
Comparație cu 13652 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 116.687 RON | 115.783 RON | 113.458 RON | 102.173 RON | 92.231 RON | 71.597 RON | 62.818 RON | 52.934 RON | 46.850 RON | 33.209 RON | 19.914 RON | 14.922 RON | 11.642 RON | 8.711 RON | 9.621 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 116.687 RON | 115.783 RON | 113.458 RON | 102.173 RON | 92.231 RON | 71.597 RON | 62.818 RON | 52.934 RON | 46.850 RON | 33.209 RON | 19.914 RON | 14.922 RON | 11.642 RON | 8.711 RON | 9.621 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -56.904 RON | -53.240 RON | -48.056 RON | -42.572 RON | -35.963 RON | -33.833 RON | -32.289 RON | -28.154 RON | -27.970 RON | -34.292 RON | -46.434 RON | -52.766 RON | -62.532 RON | -70.277 RON | -71.738 RON |
|---|
| Datorii totale | 173.591 RON | 169.023 RON | 161.514 RON | 144.745 RON | 128.194 RON | 105.430 RON | 95.107 RON | 81.088 RON | 74.820 RON | 67.501 RON | 66.348 RON | 67.688 RON | 74.174 RON | 78.988 RON | 81.359 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|