Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6527116
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELCU FLAVIUS-DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
197.061 RON
Profit net
-1.956 RON
Capitaluri proprii
15.167 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 111.783 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 102.456 RON | 99.520 RON | 100.420 RON | 111.048 RON | 136.760 RON | 117.240 RON | 106.472 RON | 120.675 RON | 116.688 RON | 13.900 RON | 8.500 RON | 4.055 RON | 6.297 RON | 8.025 RON | 198.834 RON | 231.192 RON | 197.061 RON |
| Profit net | 22.615 RON | 21.176 RON | 17.293 RON | 34.980 RON | 26.174 RON | 25.762 RON | 34.555 RON | 23.064 RON | 8.274 RON | -32.474 RON | 2.054 RON | 1.819 RON |
Comparație cu 73 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.764 RON |
| 4.268 RON |
| 5.032 RON |
| 1.061 RON |
| -1.956 RON |
| Total active | 52.969 RON | 72.291 RON | 85.225 RON | 90.078 RON | 93.416 RON | 81.422 RON | 86.495 RON | 85.717 RON | 183.712 RON | 46.715 RON | 9.834 RON | 9.240 RON | 9.904 RON | 11.101 RON | 54.154 RON | 80.098 RON | 82.223 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.780 RON | 5.085 RON | 3.390 RON | 23.293 RON | 28.456 RON | 18.117 RON |
|---|
| Active circulante | 52.969 RON | 72.291 RON | 85.225 RON | 90.078 RON | 93.416 RON | 81.422 RON | 86.495 RON | 85.717 RON | 183.712 RON | 46.715 RON | 9.834 RON | 2.460 RON | 4.819 RON | 7.711 RON | 30.861 RON | 51.642 RON | 64.106 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 46.020 RON | 67.196 RON | 54.489 RON | 73.688 RON | 26.414 RON | 26.002 RON | 34.795 RON | 23.304 RON | 31.578 RON | -895 RON | 1.179 RON | 2.997 RON | 6.761 RON | 11.030 RON | 16.062 RON | 17.123 RON | 15.167 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.949 RON | 5.095 RON | 30.736 RON | 16.390 RON | 67.002 RON | 55.420 RON | 51.700 RON | 62.413 RON | 152.134 RON | 47.610 RON | 8.655 RON | 6.243 RON | 3.143 RON | 71 RON | 38.826 RON | 63.622 RON | 68.120 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|