Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6800088
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PURDEA CORNEL
Prin: PURDEA CORNEL
Prin: PURDEA CORNEL
Prin: PURDEA CORNEL
Prin: PURDEA CORNEL
Prin: PURDEA CORNEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
19.715 RON
Profit net
-812 RON
Capitaluri proprii
-152.571 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 9.403 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.409 RON | 17.179 RON | 19.098 RON | 16.468 RON | 23.354 RON | 12.412 RON | 11.018 RON | 11.595 RON | 17.405 RON | 12.466 RON | 3.250 RON | 4.843 RON | 19.715 RON |
| Profit net | -13.910 RON | -23.875 RON | -17.642 RON | -69.268 RON | -11.756 RON | -13.845 RON | -17.143 RON | -22.284 RON | -10.564 RON | -2.247 RON | -3.931 RON | -1.563 RON | -812 RON |
| Total active | 22.140 RON |
Comparație cu 409 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2021.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 35.497 RON |
| 36.537 RON |
| 41.721 RON |
| 49.117 RON |
| 50.864 RON |
| 50.824 RON |
| 57.172 RON |
| 37.901 RON |
| 28.818 RON |
| 23.661 RON |
| 21.735 RON |
| 5.336 RON |
| Active circulante | 22.140 RON | 35.497 RON | 36.537 RON | 41.721 RON | 49.117 RON | 50.864 RON | 50.824 RON | 57.172 RON | 37.901 RON | 28.818 RON | 23.661 RON | 21.735 RON | 5.336 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -23.906 RON | -33.871 RON | -27.638 RON | -85.257 RON | -80.141 RON | -93.987 RON | -111.169 RON | -133.454 RON | -144.018 RON | -146.265 RON | -150.196 RON | -151.759 RON | -152.571 RON |
|---|
| Datorii totale | 46.046 RON | 69.368 RON | 64.175 RON | 126.978 RON | 129.258 RON | 144.851 RON | 161.993 RON | 190.626 RON | 181.919 RON | 175.083 RON | 173.857 RON | 173.494 RON | 157.907 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|