Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 mai 2020 și 27 dec. 2023.
Servicii de auditare financiara
Servicii de audit financiar pt proiectul Reabilitare și modernizare Colegiul Tehnic Armand Calinescu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6865818
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DEACONESCU MARIANA
Prin: DEACONESCU MARIANA
Prin: DEACONESCU MARIANA
Prin: DEACONESCU MARIANA
Prin: DEACONESCU MARIANA
Prin: DEACONESCU MARIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
80.720 RON
Profit net
-4.779 RON
Capitaluri proprii
586 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 86.812 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 87.430 RON | 78.195 RON | 71.446 RON | 93.529 RON | 89.438 RON | 85.470 RON | 85.320 RON | 75.860 RON | 77.360 RON | 117.360 RON | 102.820 RON | 75.320 RON | 77.220 RON | 97.320 RON | 75.820 RON | 80.720 RON | — |
| Profit net | 7.020 RON | 22.862 RON | 25.159 RON | 370 RON | 1.463 RON | 10.281 RON | 7.032 RON | 4.691 RON | 17.625 RON | 69.293 RON | 25.523 RON | 19.705 RON | 4.074 RON |
Comparație cu 274 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2024.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.091 RON |
| 20.972 RON |
| 11.960 RON |
| -4.779 RON |
| Total active | 68.896 RON | 94.423 RON | 114.396 RON | 114.463 RON | 116.956 RON | 108.473 RON | 29.444 RON | 34.016 RON | 46.845 RON | 115.910 RON | 141.640 RON | 49.511 RON | 35.520 RON | 58.187 RON | 83.375 RON | 73.738 RON | 586 RON |
|---|
| Active circulante | 68.896 RON | 94.423 RON | 114.396 RON | 114.463 RON | 116.956 RON | 108.473 RON | 29.444 RON | 34.016 RON | 46.845 RON | 115.910 RON | 141.640 RON | 49.511 RON | 35.520 RON | 58.187 RON | 83.375 RON | 73.738 RON | 586 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 64.974 RON | 87.836 RON | 112.995 RON | 113.365 RON | 114.828 RON | 106.249 RON | 27.397 RON | 32.088 RON | 44.280 RON | 113.616 RON | 139.139 RON | 46.403 RON | 32.477 RON | 54.567 RON | 75.539 RON | 69.400 RON | 586 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.922 RON | 6.587 RON | 1.401 RON | 1.098 RON | 2.128 RON | 2.224 RON | 2.047 RON | 1.928 RON | 2.565 RON | 2.294 RON | 2.501 RON | 3.108 RON | 3.043 RON | 3.620 RON | 7.836 RON | 4.338 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|