Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7476878
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIHALY CSABA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.600 RON
Profit net
-3.567 RON
Capitaluri proprii
42.764 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 406.078 RON | 550.215 RON | 190.000 RON | 170.000 RON | 240.902 RON | 60.000 RON | 120.000 RON | 155.075 RON | 30.000 RON | — | 105.000 RON | 10.000 RON | 0 RON | — | 0 RON | 1.600 RON | — |
| Profit net | 222.012 RON | 251.044 RON | 978 RON | 620 RON | 80.339 RON | -48.278 RON | 17.913 RON | 62.007 RON | 67.191 RON | -73.593 RON | -36.386 RON | -66.314 RON |
Comparație cu 1839 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2024.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -9.170 RON |
| -9.451 RON |
| -8.010 RON |
| -5.591 RON |
| -3.567 RON |
| Total active | 451.928 RON | 731.100 RON | 687.572 RON | 691.675 RON | 773.176 RON | 718.652 RON | 753.081 RON | 630.181 RON | 631.904 RON | 501.720 RON | 187.423 RON | 95.652 RON | 82.688 RON | 78.559 RON | 74.332 RON | 65.613 RON | 59.390 RON |
|---|
| Active imobilizate | 135.265 RON | 110.982 RON | 55.746 RON | 14.491 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 316.663 RON | 620.118 RON | 631.826 RON | 677.184 RON | 773.176 RON | 718.652 RON | 753.081 RON | 630.181 RON | 631.904 RON | 501.720 RON | 187.423 RON | 95.652 RON | 82.688 RON | 78.559 RON | 74.332 RON | 65.613 RON | 59.390 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 422.633 RON | 673.677 RON | 674.655 RON | 675.275 RON | 755.614 RON | 707.336 RON | 725.279 RON | 187.655 RON | 254.846 RON | 181.253 RON | 144.867 RON | 78.553 RON | 69.383 RON | 59.932 RON | 51.922 RON | 46.331 RON | 42.764 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.295 RON | 57.423 RON | 12.917 RON | 16.400 RON | 17.562 RON | 11.316 RON | 27.802 RON | 442.526 RON | 377.058 RON | 320.467 RON | 42.556 RON | 17.099 RON | 13.305 RON | 18.627 RON | 22.410 RON | 19.282 RON | 16.626 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — | — |
|---|