Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7853757
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Prin: MOIŞ IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
191.243 RON
Profit net
-1.228 RON
Capitaluri proprii
-91.923 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 207.818 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 202.643 RON | 134.372 RON | 149.341 RON | 136.575 RON | 69.430 RON | 147.589 RON | 176.066 RON | 195.044 RON | 204.195 RON | 171.128 RON | 201.024 RON | 170.331 RON | 183.221 RON | 188.585 RON | 228.892 RON | 191.243 RON | — |
| Profit net | 12.046 RON | -14.385 RON | -41.084 RON | -21.214 RON | -29.255 RON | -10.092 RON | -6.671 RON | -379 RON | -1.080 RON | -15.265 RON |
Comparație cu 4473 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.486 RON |
| -11.849 RON |
| -18.974 RON |
| -7.814 RON |
| 9.912 RON |
| 29.104 RON |
| -1.228 RON |
| Total active | 163.715 RON | 181.738 RON | 188.062 RON | 167.465 RON | 168.389 RON | 121.688 RON | 73.919 RON | 38.534 RON | 7.395 RON | 21.887 RON | 3.186 RON | 7.211 RON | 9.055 RON | 7.189 RON | 17.669 RON | 5.012 RON | 3.690 RON |
|---|
| Active circulante | 163.715 RON | 181.738 RON | 188.062 RON | 167.465 RON | 168.389 RON | 121.688 RON | 73.919 RON | 38.534 RON | 7.395 RON | 21.887 RON | 3.186 RON | 7.211 RON | 9.055 RON | 7.189 RON | 17.669 RON | 5.012 RON | 3.690 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 62.837 RON | 48.451 RON | 7.367 RON | -13.847 RON | -43.102 RON | -53.194 RON | -59.865 RON | -60.244 RON | -61.324 RON | -76.589 RON | -91.075 RON | -102.924 RON | -121.898 RON | -129.712 RON | -119.800 RON | -90.696 RON | -91.923 RON |
|---|
| Datorii totale | 100.878 RON | 133.287 RON | 180.695 RON | 181.312 RON | 211.491 RON | 174.882 RON | 133.784 RON | 98.778 RON | 68.719 RON | 98.476 RON | 94.261 RON | 110.135 RON | 130.953 RON | 136.901 RON | 137.469 RON | 95.708 RON | 95.613 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|