Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8670464
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
39.520 RON
Profit net
12.744 RON
Capitaluri proprii
19.661 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 48.228 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 832 RON | 800 RON | 4.350 RON | 13.478 RON | 64.783 RON | 76.078 RON | 33.950 RON | 24.000 RON | 39.520 RON |
| Profit net | -1.913 RON | -3.344 RON | -583 RON | 7.360 RON | 17.566 RON | 14.084 RON | -7.660 RON | -895 RON | 12.744 RON |
| Total active | 97.262 RON | 1.099 RON | 2.090 RON | 1.204 RON | 5.075 RON | 25.253 RON | 7.811 RON | 6.916 RON | 22.876 RON |
| Active imobilizate | 7.910 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 323 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 3.163 RON |
| Active circulante | 89.352 RON | 1.099 RON | 2.090 RON | 1.204 RON | 5.075 RON | 25.253 RON | 7.811 RON | 6.916 RON | 19.713 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.990 RON | -22.374 RON | -22.957 RON | -15.597 RON | 1.387 RON | 15.471 RON | 7.811 RON | 6.916 RON | 19.661 RON |
|---|
| Datorii totale | 95.272 RON | 23.473 RON | 25.047 RON | 16.801 RON | 3.688 RON | 9.782 RON | 0 RON | 0 RON | 3.215 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — |
|---|