Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/935795
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ILIESCU VALERICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
262.429 RON
Profit net
4.747 RON
Capitaluri proprii
66.368 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 241.901 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 345.497 RON | 297.870 RON | 319.696 RON | 282.260 RON | 248.178 RON | 256.228 RON | 293.668 RON | 304.961 RON | 302.269 RON | 275.325 RON | 294.566 RON | 168.215 RON | 247.300 RON | 253.519 RON | 246.305 RON | 296.533 RON | 262.429 RON |
| Profit net | -17.546 RON | -40.149 RON | -28.067 RON | -22.576 RON | -25.047 RON | -34.644 RON | 23.659 RON | 1.492 RON | -4.131 RON | 1.212 RON |
Comparație cu 1732 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.120 RON |
| 206.706 RON |
| 9.305 RON |
| 8.028 RON |
| 6.936 RON |
| -34.622 RON |
| 4.747 RON |
| Total active | 150.761 RON | 140.855 RON | 116.918 RON | 105.241 RON | 101.620 RON | 103.988 RON | 132.913 RON | 114.122 RON | 148.741 RON | 168.948 RON | 163.693 RON | 195.833 RON | 202.253 RON | 194.490 RON | 184.511 RON | 153.624 RON | 102.842 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.822 RON | 1.729 RON | 1.218 RON | — | 880 RON | — | — | — | 4.120 RON | 6.939 RON | 3.263 RON | 1.030 RON | — | — | — | — | 2.857 RON |
|---|
| Active circulante | 146.939 RON | 139.126 RON | 115.700 RON | 105.241 RON | 100.740 RON | 103.988 RON | 132.913 RON | 114.122 RON | 144.621 RON | 162.009 RON | 160.430 RON | 194.803 RON | 202.253 RON | 194.490 RON | 184.511 RON | 153.624 RON | 99.985 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.601 RON | -50.750 RON | -78.816 RON | -101.393 RON | -126.439 RON | -161.084 RON | -137.425 RON | -135.933 RON | -140.064 RON | -138.851 RON | -134.731 RON | 71.974 RON | 81.279 RON | 89.307 RON | 96.243 RON | 61.621 RON | 66.368 RON |
|---|
| Datorii totale | 161.362 RON | 191.605 RON | 195.734 RON | 206.634 RON | 228.059 RON | 265.952 RON | 270.760 RON | 250.055 RON | 288.805 RON | 307.799 RON | 298.424 RON | 123.859 RON | 120.974 RON | 105.183 RON | 88.268 RON | 92.003 RON | 36.474 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|