Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10111057
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PATRASCU IOANA
Prin: PATRASCU IOANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
145.765 RON
Profit net
19.111 RON
Capitaluri proprii
-20.216 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 126.677 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 157.670 RON | 203.593 RON | 203.255 RON | 209.518 RON | 187.335 RON | 203.995 RON | 173.344 RON | 114.261 RON | 118.076 RON | 141.664 RON | 139.103 RON | 137.416 RON | 137.845 RON | 135.537 RON | 150.260 RON | 162.072 RON | 145.765 RON |
| Profit net | -16.670 RON | -4.725 RON | -11.818 RON | -11.629 RON | -28.072 RON | -12.460 RON | -4.042 RON | -4.904 RON | -21.601 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 19.932 RON |
| -57.929 RON |
| -23.610 RON |
| -14.598 RON |
| 17.692 RON |
| -22.869 RON |
| 20.592 RON |
| 19.111 RON |
| Total active | 59.942 RON | 53.903 RON | 58.480 RON | 45.822 RON | 53.281 RON | 40.310 RON | 43.475 RON | 60.854 RON | 86.017 RON | 97.074 RON | 74.205 RON | 57.384 RON | 35.350 RON | 26.351 RON | 11.446 RON | 40.218 RON | 30.090 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.074 RON | 2.794 RON | 2.074 RON | 1.444 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.138 RON | 4.269 RON | 3.401 RON | 2.533 RON | 1.592 RON |
|---|
| Active circulante | 57.868 RON | 51.109 RON | 56.406 RON | 44.378 RON | 53.281 RON | 40.310 RON | 43.475 RON | 60.854 RON | 86.017 RON | 97.074 RON | 74.205 RON | 57.384 RON | 30.212 RON | 22.082 RON | 8.045 RON | 37.685 RON | 28.498 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -48.430 RON | -31.252 RON | -33.013 RON | -44.642 RON | -72.714 RON | -85.174 RON | -89.215 RON | -94.119 RON | -115.720 RON | -50.946 RON | -108.875 RON | -132.174 RON | -146.125 RON | -98.888 RON | -121.757 RON | -39.327 RON | -20.216 RON |
|---|
| Datorii totale | 108.372 RON | 85.155 RON | 91.493 RON | 90.464 RON | 125.995 RON | 125.484 RON | 132.690 RON | 154.973 RON | 201.737 RON | 148.020 RON | 183.080 RON | 189.558 RON | 181.475 RON | 125.239 RON | 133.203 RON | 79.545 RON | 50.306 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|