Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 ian. 2016 și 16 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.884 atribuiri.
Protocol
Protocol
Protocol
Protocol
FAINA 000
Gris
Salam casa / vara
ZAHAR
MAZARE CONGELATA
Orez Scotii
Ceai
Otet
Carnati
Pulpa porc
Carne tocata porc proaspata
ULEI
Piept pui dezosat proaspat
Spate pui cu aripi proaspat
Pulpe pui inferioare / superioare proaspete
ROSII DECOJITE
Pateu ficat
Pasta Tomate
EUGENIA
Compot
Protocol
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10702967
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DRĂGHICI GEORGETA
Prin: DRĂGHICI GEORGETA
Prin: DRĂGHICI GEORGETA
Prin: DRĂGHICI GEORGETA
Prin: DRĂGHICI GEORGETA
Prin: DRĂGHICI GEORGETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
528.834 RON
Profit net
26.297 RON
Capitaluri proprii
14.270 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 637.916 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.332.184 RON | 721.266 RON | 518.809 RON | 595.520 RON | 558.389 RON | 601.193 RON | 577.602 RON | 689.052 RON | 721.569 RON | 725.570 RON | 814.497 RON | 729.211 RON | 683.546 RON | 734.376 RON | 791.204 RON | 670.001 RON | 528.834 RON |
| Profit net | -128.002 RON | -162.887 RON | -137.543 RON | -127.170 RON | -51.216 RON | -44.720 RON | 45.266 RON | 73.953 RON | 57.638 RON | 48.126 RON |
Comparație cu 3406 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.573 RON |
| 9.452 RON |
| 1.362 RON |
| 8.784 RON |
| 12.547 RON |
| 5.305 RON |
| 26.297 RON |
| Total active | 1.670.190 RON | 1.600.895 RON | 1.532.909 RON | 1.404.411 RON | 133.163 RON | 51.284 RON | 44.093 RON | 77.069 RON | 127.037 RON | 192.975 RON | 165.390 RON | 143.043 RON | 157.672 RON | 224.954 RON | 122.611 RON | 128.629 RON | 152.016 RON |
|---|
| Active imobilizate | 172.092 RON | 112.501 RON | 60.837 RON | 9.872 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 71.880 RON | 52.380 RON | — | 11.533 RON | 13.295 RON |
|---|
| Active circulante | 1.498.098 RON | 1.488.394 RON | 1.472.072 RON | 1.394.539 RON | 133.163 RON | 51.284 RON | 44.093 RON | 77.069 RON | 127.037 RON | 192.975 RON | 165.390 RON | 143.043 RON | 85.792 RON | 172.574 RON | 122.611 RON | 117.096 RON | 138.721 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 175.507 RON | 12.620 RON | -124.923 RON | -252.097 RON | -303.313 RON | -348.033 RON | -302.767 RON | -228.814 RON | -126.176 RON | -78.050 RON | -49.477 RON | -40.025 RON | -38.663 RON | -29.879 RON | -17.332 RON | -12.027 RON | 14.270 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.494.683 RON | 1.588.275 RON | 1.657.832 RON | 1.656.508 RON | 436.476 RON | 399.317 RON | 346.860 RON | 305.883 RON | 253.213 RON | 271.025 RON | 214.867 RON | 183.068 RON | 188.991 RON | 249.361 RON | 136.343 RON | 140.656 RON | 137.746 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|