Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 mar. 2023 și 22 ian. 2024.
Bioactivator pentru fosa septica, Eco Confort, 1.5kg
Bioactivator pentru fosa septica, Eco Confort, 1.5kg
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10973834
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
80 RON
Profit net
-57.597 RON
Capitaluri proprii
-154.378 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 57.844 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 23.532 RON | 138.650 RON | 228.844 RON | 55.200 RON | — | 13.640 RON | 870 RON | 80 RON |
| Profit net | -614 RON | -391 RON | -479 RON | -249 RON | -882 RON | -260 RON | -260 RON | -259 RON | 17.771 RON | 53.647 RON | 90.528 RON | -9.793 RON | -11.058 RON |
Comparație cu 1445 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -43.619 RON |
| -50.931 RON |
| -57.597 RON |
| Total active | 386 RON | 387 RON | 196 RON | 196 RON | 197 RON | 197 RON | 197 RON | 197 RON | 16.400 RON | 37.559 RON | 95.080 RON | 14.665 RON | 729 RON | 20.133 RON | 847 RON | 921 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.031 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 386 RON | 387 RON | 196 RON | 196 RON | 197 RON | 197 RON | 197 RON | 197 RON | 16.400 RON | 37.559 RON | 90.049 RON | 14.665 RON | 729 RON | 20.133 RON | 847 RON | 921 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -35.781 RON | -36.172 RON | -36.651 RON | -36.900 RON | -37.782 RON | -38.042 RON | -38.302 RON | -38.561 RON | -20.490 RON | 33.157 RON | 91.128 RON | 14.090 RON | -2.231 RON | -45.850 RON | -96.781 RON | -154.378 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.299 RON | 36.559 RON | 36.847 RON | 37.096 RON | 37.979 RON | 38.239 RON | 38.499 RON | 38.758 RON | 36.890 RON | 4.753 RON | 5.933 RON | 614 RON | 3.232 RON | 66.972 RON | 98.294 RON | 155.831 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|