Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 oct. 2016 și 12 mar. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
Servicii de deratizare, dezinsectie
Servicii de deratizare, dezinsectie, dezinfectie
Servicii de deratizare, dezinsectie
Lucrari de dezinfectie
Lucrari de dezinfectie, dezinsectie, 2 interventii
Deratizare
Deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Deratizare, Lucrari de dezinfectie
Deratizare, Lucrari de dezinfectie
Deratizare, Lucrari de dezinfectie
Deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Lucrari de dezinfectie
Deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Servicii de dezinfecție a drumurilor, străzilor și a altor locuri publice din comuna Pestișu Mic
Distrugerea insectelor daunatoare
Distrugerea insectelor daunatoare
Distrugerea insectelor daunatoare
90921000-9 Servicii de dezinfectie
Denumire: [1] Deratizare Pret catalog: 0.62 RON
Deratizare
Distrugerea insectelor daunatoare
Distrugerea insectelor daunatoare
Deratizare
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11161045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
167.867 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
0 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 134.502 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2021 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.564 RON | 64.699 RON | 79.666 RON | 62.724 RON | 50.357 RON | 58.064 RON | 40.420 RON | 63.803 RON | 167.867 RON | — |
| Profit net | 4.450 RON | 4.858 RON | -15.115 RON | 9.022 RON | 8.766 RON | -1.917 RON | 6.555 RON | 33.735 RON | 142.985 RON | 0 RON |
| Total active | 37.184 RON | 47.667 RON | 41.429 RON | 41.349 RON | 46.599 RON | 58.346 RON | 48.565 RON | 71.850 RON | 534.155 RON | — |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 85 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2021.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 37.184 RON | 47.667 RON | 41.429 RON | 41.349 RON | 46.599 RON | 58.346 RON | 48.565 RON | 71.850 RON | 534.155 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.075 RON | 29.325 RON | 14.209 RON | 23.232 RON | 31.997 RON | 30.080 RON | 36.635 RON | 63.815 RON | 532.238 RON | 0 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.109 RON | 18.342 RON | 27.220 RON | 18.117 RON | 14.602 RON | 28.266 RON | 11.930 RON | 8.035 RON | 1.917 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — |
|---|