Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 24 apr. 2017 și 28 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 67 atribuiri.
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare - 3 buc - IUNIE - DEC. 2026
Intreținere, revizii și reparații la platformă hidraulică de persoane, 2 stații.
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare - LUNA MAI 2026
Efectuare servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare
Servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare
Intreținere, revizii și reparații la ascensor mic de materiale
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare
PIESE PENTRU REAPARATIE ASCENSOR DE BOLNAVI - REF. NR. 21322/02.12.2025 - ATELIER I&R
Reparatie platforma hidraulica
Intreținere, revizii și reparații asecensor
Intreținere, revizii și reparații la platformă hidraulică de persoane, 2 stații
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare MAI-DECEMBRIE 2025
Intreținere, revizii și reparații la ascensor
Încheierea unui contract de mentenanță periodică pentru două ascensoare de 630 de kg
ACHIZITIE ALIMENTE CANTINA
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare -Ianuarie - Aprilie 2025
Piese ascensor + manopera-NR 12562/24.07.2024-ATELIER
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare MAI-DECEMBRIE 2024
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare
Intreținere, revizii și reparații la platformă hidraulică de persoane, 2 stații.
servicii de intretinere, revizii tehnice curente si reparatii ascensoare (ianuarie-aprilie)
LICEUL TEHN. GEORGE BIBESCU CRAIOVA
Reparație ascensor de bolnavi-NR 21096/04.12.2023-ATELIER
Reparație ascensor de persoane-NR21096/04.12.2023-ATELIER
Intreținere, revizii și reparații la platformă hidraulică de persoane, 2 stații.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11894763
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-03.
Cifră de afaceri
279.322 RON
Profit net
95.833 RON
Capitaluri proprii
40.737 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 319.353 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 170.686 RON | 44.380 RON | 34.633 RON | 30.018 RON | 51.238 RON | 66.850 RON | 94.584 RON | 151.448 RON | 123.851 RON | 166.821 RON | 242.449 RON | 251.673 RON | 206.991 RON | 295.556 RON | 296.031 RON | 294.844 RON | 279.322 RON |
| Profit net | 12.448 RON | -84.495 RON | -50.462 RON | -37.266 RON | -22.590 RON | 101 RON | 9.336 RON | 25.262 RON | -35.892 RON | 5.576 RON | 56.524 RON |
Comparație cu 279 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 68.696 RON |
| 77.309 RON |
| 69.608 RON |
| 79.527 RON |
| 39.219 RON |
| 95.833 RON |
| Total active | 78.258 RON | 24.028 RON | 34.891 RON | 24.427 RON | 33.901 RON | 56.135 RON | 70.864 RON | 79.365 RON | 96.689 RON | 90.445 RON | 119.393 RON | 164.767 RON | 118.218 RON | 137.495 RON | 106.462 RON | 68.537 RON | 65.687 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.131 RON | 4.131 RON | 4.063 RON | 4.063 RON | 3.029 RON | 3.029 RON | 3.029 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 74.127 RON | 19.897 RON | 30.828 RON | 20.364 RON | 30.872 RON | 53.106 RON | 67.835 RON | 79.365 RON | 96.689 RON | 90.445 RON | 119.393 RON | 164.767 RON | 118.218 RON | 137.495 RON | 106.462 RON | 68.537 RON | 65.687 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 36.578 RON | -47.917 RON | -98.379 RON | -135.645 RON | -158.218 RON | -158.116 RON | -148.780 RON | -123.518 RON | -159.410 RON | -153.835 RON | -97.311 RON | -28.615 RON | 48.694 RON | 88.302 RON | 81.830 RON | 42.049 RON | 40.737 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.680 RON | 71.945 RON | 133.270 RON | 160.072 RON | 192.119 RON | 214.251 RON | 219.644 RON | 202.883 RON | 256.099 RON | 244.280 RON | 216.704 RON | 193.382 RON | 69.524 RON | 49.193 RON | 24.632 RON | 26.488 RON | 24.950 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 7 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 4 | 4 | 6 | 2 |
|---|