Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 nov. 2016 și 3 iun. 2026.
Echipamente salvamont individuale
Husa spray anti urs
BOCANC
Husa spray anti urs
Bocanci
Spray antiurs
Spray antiurs
Casca schi
Clapari de tura
sosete
Bluza de corp
pantalon de corp
bete de schii
Incarcator solar
Primus
Saltea gonflabila
Parazapezi
Lanterna frontala
Pelerine ploaie
Incarcator portabil
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12143349
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
339.345 RON
Profit net
20.905 RON
Capitaluri proprii
-64.897 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 187.433 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 567.342 RON | 523.674 RON | 376.603 RON | 450.646 RON | 382.248 RON | 507.385 RON | 401.507 RON | 310.315 RON | 307.190 RON | 272.700 RON | 235.726 RON | 193.237 RON | 271.267 RON | 254.260 RON | 253.285 RON | 248.908 RON | 339.345 RON |
| Profit net | 36.475 RON | 39.681 RON | 3.886 RON | 10.260 RON | 2.564 RON | 3.466 RON | 13.927 RON | 154 RON | -206.234 RON | -18.679 RON | 9.633 RON | -51.849 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -17.685 RON |
| -26.597 RON |
| -270 RON |
| -8.665 RON |
| 20.905 RON |
| Total active | 903.547 RON | 872.443 RON | 957.401 RON | 917.269 RON | 819.188 RON | 823.434 RON | 883.707 RON | 890.662 RON | 662.816 RON | 555.951 RON | 511.657 RON | 373.510 RON | 293.381 RON | 270.680 RON | 240.313 RON | 312.396 RON | 372.916 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.619 RON | — | — | — | 22.311 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 899.928 RON | 872.443 RON | 957.401 RON | 917.269 RON | 796.877 RON | 823.434 RON | 883.707 RON | 890.662 RON | 662.816 RON | 555.951 RON | 511.657 RON | 373.510 RON | 293.381 RON | 270.680 RON | 240.313 RON | 312.396 RON | 372.916 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 160.245 RON | 199.927 RON | 203.813 RON | 214.073 RON | 216.637 RON | 220.192 RON | 234.119 RON | 234.273 RON | 28.040 RON | 9.361 RON | 18.994 RON | -32.856 RON | -50.539 RON | -77.137 RON | -77.367 RON | -85.802 RON | -64.897 RON |
|---|
| Datorii totale | 743.302 RON | 672.516 RON | 753.588 RON | 703.196 RON | 602.551 RON | 603.242 RON | 649.588 RON | 656.389 RON | 634.776 RON | 546.590 RON | 492.663 RON | 407.027 RON | 344.581 RON | 348.478 RON | 318.341 RON | 398.198 RON | 437.813 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | — | — | — | 1 | — | — | 1 |
|---|