Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 11 aug. 2025 și 28 apr. 2026.
Italia – Servicii integrate de inginerie – Servizio di direzione lavori, misura e contabilità, coordinamento della sicurezza in fase di esecuzione, sorveglianza del cantiere, e attività tecniche accessorie di supporto al collaudo dei lavori per l’esecuzione dei lavori.
Italia – Diverse servicii de inginerie – Procedura aperta per servizi professionali CSP, CSE e RDLC lavori reti per 41 mesi.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12475143
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
938.617 RON
Profit net
125.230 RON
Capitaluri proprii
139.434 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 936.498 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 274.085 RON | 312.072 RON | 342.802 RON | 358.667 RON | 369.794 RON | 385.382 RON | 440.317 RON | 476.750 RON | 534.268 RON | 555.012 RON | 553.130 RON | 625.746 RON | 788.133 RON | 862.000 RON | 816.475 RON | 852.804 RON | 938.617 RON |
| Profit net | 36.989 RON | 40.693 RON | 53.789 RON | 52.169 RON | 57.892 RON | 63.332 RON | 73.537 RON | 86.652 RON | 98.110 RON | 90.688 RON | 76.428 RON | 80.380 RON |
Comparație cu 982 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 120.653 RON |
| 145.377 RON |
| 128.304 RON |
| 111.504 RON |
| 125.230 RON |
| Total active | 142.018 RON | 195.410 RON | 248.792 RON | 312.839 RON | 373.351 RON | 442.789 RON | 507.335 RON | 588.968 RON | 597.798 RON | 565.692 RON | 547.270 RON | 509.843 RON | 498.885 RON | 276.821 RON | 274.063 RON | 239.754 RON | 313.847 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.938 RON | 6.615 RON | 3.969 RON | 1.323 RON | — | — | — | — | 3.281 RON |
|---|
| Active circulante | 142.018 RON | 195.410 RON | 248.792 RON | 312.839 RON | 373.351 RON | 442.789 RON | 507.335 RON | 588.968 RON | 589.860 RON | 559.077 RON | 543.301 RON | 508.520 RON | 498.885 RON | 276.821 RON | 274.063 RON | 239.754 RON | 310.566 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 71.570 RON | 112.263 RON | 166.053 RON | 218.222 RON | 276.114 RON | 339.446 RON | 412.984 RON | 499.636 RON | 518.798 RON | 502.644 RON | 471.704 RON | 443.662 RON | 421.157 RON | 178.213 RON | 194.374 RON | 171.540 RON | 139.434 RON |
|---|
| Datorii totale | 70.448 RON | 83.147 RON | 82.739 RON | 94.617 RON | 97.237 RON | 103.343 RON | 94.351 RON | 89.332 RON | 79.000 RON | 63.048 RON | 75.566 RON | 66.181 RON | 83.653 RON | 98.608 RON | 79.689 RON | 75.039 RON | 174.413 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|