Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13395026
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
111.698 RON
Profit net
50.296 RON
Capitaluri proprii
466.903 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 140.998 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 102.135 RON | 83.308 RON | 97.825 RON | 72.091 RON | 84.903 RON | 86.058 RON | 105.913 RON | 109.904 RON | 95.702 RON | 106.547 RON | 136.775 RON | 137.785 RON | 157.941 RON | 191.507 RON | 115.140 RON | 93.582 RON | 111.698 RON |
| Profit net | -30.635 RON | -10.926 RON | 280 RON | -9.684 RON | 4.835 RON | 7.351 RON | 14.689 RON | 20.271 RON | 773 RON | -31.142 RON | 48.254 RON |
Comparație cu 214 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.154 RON |
| 40.885 RON |
| 87.476 RON |
| 5.367 RON |
| 40.843 RON |
| 50.296 RON |
| Total active | 274.766 RON | 379.603 RON | 358.634 RON | 390.329 RON | 394.851 RON | 353.153 RON | 367.822 RON | 389.510 RON | 371.744 RON | 356.412 RON | 415.383 RON | 381.956 RON | 440.149 RON | 393.653 RON | 394.768 RON | 434.968 RON | 485.440 RON |
|---|
| Active imobilizate | 68.035 RON | 47.503 RON | 28.449 RON | 10.126 RON | 152 RON | 104 RON | 56 RON | 8 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 206.731 RON | 332.100 RON | 330.185 RON | 380.203 RON | 394.699 RON | 353.049 RON | 367.766 RON | 389.502 RON | 371.744 RON | 356.412 RON | 415.383 RON | 381.956 RON | 440.149 RON | 393.653 RON | 394.768 RON | 434.968 RON | 485.440 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 270.390 RON | 259.463 RON | 259.743 RON | 250.059 RON | 254.894 RON | 262.245 RON | 276.934 RON | 297.205 RON | 297.978 RON | 266.836 RON | 315.090 RON | 374.245 RON | 415.130 RON | 370.397 RON | 375.765 RON | 416.607 RON | 466.903 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.376 RON | 120.140 RON | 104.760 RON | 140.270 RON | 139.957 RON | 90.908 RON | 90.888 RON | 92.305 RON | 73.766 RON | 89.576 RON | 100.293 RON | 7.711 RON | 25.019 RON | 23.256 RON | 19.003 RON | 18.361 RON | 18.537 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
|---|