Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 feb. 2020 și 20 apr. 2026.
Mobilier urban (Rev.2)
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Contract de lucrari
Contract Proiectare și execuție lucrări de „MODERNIZARE STRAZI IN COMUNA SÎNMIHAIU ROMÂN: SATELE SÎNMIHAIU ROMÂN, SÎNMIHAIU GERMAN SI UTVIN”
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13530823
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LUCA SIMION
Prin: LUCA SIMION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.774.592 RON
Profit net
85.113 RON
Capitaluri proprii
427.189 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.280.037 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 3.300 RON | 395.722 RON | 21.750 RON | 200 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 1.424.600 RON | 2.142.934 RON | 137.303 RON | 3.116.803 RON | 7.952.621 RON | 3.774.592 RON |
| Profit net | -9.467 RON | -9.644 RON | 728 RON | -1.263 RON | -42.893 RON | 96 RON | 96 RON | -1.938 RON | -3.166 RON | -2.578 RON | 105.354 RON | 89.996 RON | 84.613 RON |
Comparație cu 874 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 61.388 RON |
| 51.271 RON |
| 85.113 RON |
| Total active | 20.288 RON | 12.308 RON | 37.507 RON | 27 RON | 55.064 RON | 55.164 RON | 55.264 RON | 55.306 RON | 52.897 RON | 53.569 RON | 1.724.588 RON | 357.358 RON | 490.635 RON | 2.824.179 RON | 1.795.527 RON | 819.328 RON |
|---|
| Active imobilizate | 20.265 RON | 12.285 RON | 9.626 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 226.185 RON | 99.942 RON |
|---|
| Active circulante | 23 RON | 23 RON | 27.881 RON | 27 RON | 55.064 RON | 55.164 RON | 55.264 RON | 55.306 RON | 52.897 RON | 53.569 RON | 1.724.588 RON | 357.358 RON | 490.635 RON | 2.824.179 RON | 1.569.342 RON | 719.386 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -36.852 RON | -46.496 RON | -45.768 RON | -46.006 RON | -88.898 RON | -88.802 RON | -88.706 RON | -90.644 RON | -93.810 RON | -96.338 RON | 9.016 RON | 99.262 RON | 183.875 RON | 245.264 RON | 296.535 RON | 427.189 RON |
|---|
| Datorii totale | 57.140 RON | 58.804 RON | 83.275 RON | 46.033 RON | 143.962 RON | 143.966 RON | 143.970 RON | 145.950 RON | 146.707 RON | 149.907 RON | 1.715.572 RON | 258.096 RON | 306.760 RON | 2.578.915 RON | 1.498.992 RON | 392.139 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 10 | — | — | — | — | — | — | — | 17 | 1 | 3 | 3 | 3 | 10 |
|---|