Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 dec. 2021 și 23 iun. 2026.
Lucrari de reparatii la Centrul de tineret din municipiul Onesti
Lucrari reparatii Baza Sportiva Municipala , Sala 150 locuri din mun. Onesti
Lucrari de reparatii Baza Sportiva Municipala Onesti, Sala 150 locuri, Onesti, Str. Perchiului nr. 3
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de constructii de drumuri de acces (Rev.2)
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
LUCRARI REPARATII HIDROIZOLATII CINEMATOGRAF OITUZ, MUNICIPIUL ONESTI
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
MONTARE BORDURA 500X250X200
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Lucrari de reparatii la Etajul 2 al Imobilului situat pe bulevardul Republicii , nr.43, Mun. Onesti
Lucrari de hidroizolatie si reparatii coloana canalizare pluviala la Cladire Consiliul Local Onesti
REPARATII SI RENOVARE SALA SPORT SCOALA GIMNAZIALA "EMIL RACOVITA"
USI SI FERESTRE PVC CONFORM ADV 1263858
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13714010
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-03.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VICOL BOGDAN-ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.190.578 RON
Profit net
5.766 RON
Capitaluri proprii
119.820 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 857.237 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.488 RON | 79.282 RON | 12.096 RON | 35.190 RON | 27.412 RON | 29.655 RON | 32.684 RON | 10.956 RON | 12.600 RON | 75.900 RON | 205.770 RON | 211.850 RON | 159.881 RON | 102.657 RON | 133.731 RON | 2.200.310 RON | 1.190.578 RON |
| Profit net | -12.721 RON | -18.417 RON | 2.844 RON | 9.425 RON | 15.076 RON | 20.845 RON | 27.776 RON | 8.936 RON | 10.282 RON | -36.403 RON | 140.132 RON |
Comparație cu 873 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 169.624 RON |
| 25.614 RON |
| 2.894 RON |
| 34.610 RON |
| 70.086 RON |
| 5.766 RON |
| Total active | 12.778 RON | 99.523 RON | 105.708 RON | 104.255 RON | 115.882 RON | 138.200 RON | 165.429 RON | 174.319 RON | 184.379 RON | 138.263 RON | 283.966 RON | 455.512 RON | 45.195 RON | 27.748 RON | 55.276 RON | 188.069 RON | 164.232 RON |
|---|
| Active circulante | 12.778 RON | 99.523 RON | 105.708 RON | 104.255 RON | 115.882 RON | 138.200 RON | 165.429 RON | 174.319 RON | 184.379 RON | 138.263 RON | 283.966 RON | 455.512 RON | 45.195 RON | 27.748 RON | 55.276 RON | 188.069 RON | 164.232 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.342 RON | -14.075 RON | -11.231 RON | 163 RON | 15.240 RON | 36.085 RON | 63.861 RON | 72.798 RON | 72.798 RON | 36.395 RON | 176.528 RON | 346.152 RON | 32.142 RON | 22.036 RON | 48.445 RON | 114.054 RON | 119.820 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.436 RON | 113.598 RON | 116.939 RON | 104.092 RON | 100.642 RON | 102.115 RON | 101.568 RON | 101.521 RON | 111.581 RON | 101.868 RON | 107.438 RON | 109.360 RON | 13.053 RON | 5.712 RON | 6.831 RON | 74.015 RON | 44.412 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | — | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 7 | 11 |
|---|