Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14038323
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONITA NECULAI
Prin: IONITA NECULAI
Prin: IONITA NECULAI
Prin: IONITA NECULAI
Prin: IONITA NECULAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
226.175 RON
Profit net
114.870 RON
Capitaluri proprii
612.350 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 185.837 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 121.613 RON | 127.310 RON | 141.360 RON | 114.967 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 48.824 RON | 56.976 RON | 50.195 RON | 153.388 RON | 202.140 RON | 219.180 RON | 225.328 RON | 226.175 RON |
| Profit net | -33.214 RON | -34.160 RON | -33.056 RON | -27.786 RON | -4.616 RON | -522 RON | -524 RON | -524 RON | -454 RON | 46.402 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 55.011 RON |
| 39.272 RON |
| 122.650 RON |
| 129.942 RON |
| 141.598 RON |
| 130.925 RON |
| 114.870 RON |
| Total active | 88.654 RON | 129.754 RON | 132.380 RON | 42.319 RON | 44.926 RON | 44.402 RON | 43.877 RON | 43.353 RON | 42.899 RON | 62.576 RON | 70.797 RON | 64.576 RON | 71.000 RON | 200.094 RON | 387.922 RON | 518.927 RON | 634.272 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.195 RON | 6.154 RON | 4.759 RON | 3.363 RON | 2.113 RON | 1.589 RON | 1.064 RON | 540 RON | 86 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 85.459 RON | 123.600 RON | 127.621 RON | 38.956 RON | 42.813 RON | 42.813 RON | 42.813 RON | 42.813 RON | 42.813 RON | 62.576 RON | 70.797 RON | 64.576 RON | 71.000 RON | 200.094 RON | 387.922 RON | 518.927 RON | 634.272 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -46.676 RON | -80.836 RON | -113.892 RON | -141.678 RON | -146.294 RON | -146.817 RON | -147.342 RON | -147.866 RON | -148.321 RON | -101.919 RON | -46.907 RON | -7.635 RON | 115.015 RON | 244.957 RON | 386.555 RON | 517.480 RON | 612.350 RON |
|---|
| Datorii totale | 135.330 RON | 210.590 RON | 246.272 RON | 183.997 RON | 191.220 RON | 191.219 RON | 191.219 RON | 191.219 RON | 191.220 RON | 164.495 RON | 117.704 RON | 72.211 RON | 917 RON | 69 RON | 1.367 RON | 1.447 RON | 21.922 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 4 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|