Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 sept. 2018 și 19 oct. 2020.
EXECUTAM LUCRARI DE INSTALARE, VERIFICARE SI AUTORIZARE INSTALATII TERMICE SI SANITARE, SERVICII ISC
EXECUTAM LUCRARI DE INSTALARE, VERIFICARE SI AUTORIZARE INSTALATII TERMICE SI SANITARE, SERVICII ISC
Reparatii sisteme sanitare
Mentenata centrale termice si servicii RVSTI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14353266
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: POPA DELIA
Prin: POPA DELIA
Prin: POPA DELIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
283.243 RON
Profit net
40.376 RON
Capitaluri proprii
28.179 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 232.297 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 1.113 RON | 9.750 RON | 0 RON | — | 25.000 RON | 121.313 RON | 283.243 RON |
| Profit net | -17.733 RON | -10.261 RON | 935 RON | -29.161 RON | -15.603 RON | -7.493 RON | -3.322 RON | 34.683 RON | 40.376 RON |
| Total active | 43.807 RON | 8.196 RON | 8.759 RON | 9.524 RON | 917 RON | 917 RON | 4.478 RON | 105.190 RON | 455.251 RON |
| Active imobilizate | 35.603 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 429 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2019.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 8.204 RON | 8.196 RON | 8.759 RON | 9.524 RON | 917 RON | 917 RON | 4.478 RON | 105.190 RON | 455.251 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -33.270 RON | -22.762 RON | -21.828 RON | -50.988 RON | -74.469 RON | -81.962 RON | -85.284 RON | -50.601 RON | 28.179 RON |
|---|
| Datorii totale | 77.077 RON | 30.958 RON | 30.587 RON | 60.512 RON | 75.386 RON | 82.879 RON | 89.762 RON | 155.791 RON | 427.072 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | — | — | — | — | 3 |
|---|