Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 apr. 2017 și 10 apr. 2017.
Achizitie SERVICIU VERIFICARE PROIECT CERINTA Cc
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14526057
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VILSON VASILE
Prin: VILSON VERONICA
Prin: VILSON VASILE
Prin: VILSON VASILE
Prin: VILSON VASILE
Prin: VILSON VASILE
Prin: VILSON VERONICA
Prin: VILSON VERONICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
998.300 RON
Profit net
522.602 RON
Capitaluri proprii
522.839 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.199.630 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 273.162 RON | 147.025 RON | 223.253 RON | 134.316 RON | 176.968 RON | 116.010 RON | 193.656 RON | 428.012 RON | 568.316 RON | 645.456 RON | 657.412 RON | 948.332 RON | 834.769 RON | 832.819 RON | 1.384.805 RON | 1.038.900 RON | 998.300 RON |
| Profit net | 268.302 RON | 63.189 RON | -151.507 RON | 60.302 RON | 36.458 RON | 16.056 RON | 78.144 RON | 286.969 RON | 392.793 RON | 552.276 RON | 495.313 RON | 578.480 RON |
Comparație cu 1870 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 95.300 RON |
| 474.498 RON |
| 1.155.009 RON |
| 629.776 RON |
| 522.602 RON |
| Total active | 1.095.759 RON | 1.147.721 RON | 970.202 RON | 137.415 RON | 138.489 RON | 167.286 RON | 178.331 RON | 323.236 RON | 477.882 RON | 633.771 RON | 662.813 RON | 735.848 RON | 245.381 RON | 606.624 RON | 1.339.687 RON | 1.074.340 RON | 928.098 RON |
|---|
| Active imobilizate | 423.150 RON | 410.149 RON | 25.597 RON | 15.021 RON | 4.445 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 220.697 RON | 168.769 RON | 121.923 RON |
|---|
| Active circulante | 672.609 RON | 737.572 RON | 944.605 RON | 122.394 RON | 134.044 RON | 167.286 RON | 178.331 RON | 323.236 RON | 477.882 RON | 633.771 RON | 662.813 RON | 735.848 RON | 245.381 RON | 606.624 RON | 1.118.990 RON | 905.571 RON | 806.175 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.074.808 RON | 1.137.997 RON | 942.797 RON | 66.200 RON | 102.658 RON | 118.714 RON | 143.617 RON | 287.587 RON | 393.411 RON | 552.516 RON | 495.553 RON | 578.720 RON | 95.540 RON | 474.738 RON | 1.155.249 RON | 878.068 RON | 522.839 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.951 RON | 9.724 RON | 27.405 RON | 63.715 RON | 35.831 RON | 48.572 RON | 34.714 RON | 35.649 RON | 84.471 RON | 81.255 RON | 167.260 RON | 157.128 RON | 149.841 RON | 131.886 RON | 184.438 RON | 196.272 RON | 405.259 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 |
|---|