Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14990552
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BURLACU IRINEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
773.476 RON
Profit net
-64.043 RON
Capitaluri proprii
-643.593 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 777.412 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 176.457 RON | 317.125 RON | 185.360 RON | 140.613 RON | 199.133 RON | 166.660 RON | 245.125 RON | 227.329 RON | 340.949 RON | 552.983 RON | 554.962 RON | 601.949 RON | 685.273 RON | 695.335 RON | 773.476 RON |
| Profit net | -19.989 RON | -11.045 RON | -17.584 RON | -26.224 RON | -22.728 RON | -34.398 RON | -35.800 RON | -11.333 RON | -28.776 RON | -22.346 RON | -20.379 RON | -18.632 RON | 3.720 RON |
Comparație cu 337 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -38.996 RON |
| -64.043 RON |
| Total active | 282.848 RON | 138.811 RON | 172.134 RON | 191.212 RON | 108.346 RON | 99.538 RON | 68.277 RON | 100.089 RON | 185.693 RON | 79.428 RON | 122.956 RON | 120.078 RON | 125.205 RON | 372.412 RON | 207.425 RON |
|---|
| Active circulante | 282.848 RON | 138.811 RON | 172.134 RON | 191.212 RON | 108.346 RON | 99.538 RON | 68.277 RON | 100.089 RON | 185.693 RON | 79.428 RON | 122.956 RON | 120.078 RON | 125.205 RON | 372.412 RON | 207.425 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -24.958 RON | -36.003 RON | -53.588 RON | -79.811 RON | -102.540 RON | -136.938 RON | -172.738 RON | -184.071 RON | -212.847 RON | -235.193 RON | -255.572 RON | -274.204 RON | -270.485 RON | -577.731 RON | -643.593 RON |
|---|
| Datorii totale | 307.806 RON | 174.814 RON | 225.722 RON | 271.023 RON | 210.886 RON | 236.476 RON | 241.015 RON | 284.160 RON | 398.540 RON | 314.621 RON | 378.528 RON | 394.282 RON | 395.690 RON | 950.143 RON | 851.018 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|