Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15364069
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ALBERT ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
586.524 RON
Profit net
202.465 RON
Capitaluri proprii
202.764 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 473.557 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.712 RON | 23.605 RON | 53.511 RON | 95.355 RON | 115.643 RON | 123.638 RON | 119.680 RON | 159.223 RON | 160.582 RON | 220.856 RON | 266.359 RON | 236.353 RON | 277.673 RON | 264.329 RON | 306.517 RON | 560.380 RON | 586.524 RON |
| Profit net | 6.743 RON | 4.360 RON | 19.180 RON | 51.433 RON | 41.567 RON | 34.520 RON | 39.051 RON | 70.152 RON | 43.866 RON | 110.337 RON | 110.729 RON | 74.830 RON |
Comparație cu 278 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 112.893 RON |
| 77.745 RON |
| 106.104 RON |
| 240.029 RON |
| 202.465 RON |
| Total active | 18.682 RON | 8.474 RON | 27.944 RON | 62.230 RON | 91.303 RON | 83.990 RON | 79.825 RON | 120.254 RON | 133.162 RON | 179.171 RON | 196.736 RON | 243.445 RON | 244.459 RON | 208.820 RON | 241.990 RON | 415.609 RON | 767.772 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.000 RON | 5.250 RON | 4.500 RON | 3.750 RON | 3.000 RON | 2.250 RON | 1.500 RON | 750 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 107.545 RON |
|---|
| Active circulante | 12.682 RON | 3.224 RON | 23.444 RON | 58.480 RON | 88.303 RON | 81.740 RON | 78.325 RON | 119.504 RON | 133.162 RON | 179.171 RON | 196.736 RON | 243.445 RON | 244.459 RON | 208.820 RON | 241.990 RON | 415.609 RON | 660.227 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.628 RON | 4.659 RON | 19.479 RON | 51.732 RON | 41.866 RON | 34.819 RON | 39.350 RON | 70.451 RON | 44.165 RON | 154.502 RON | 166.028 RON | 135.129 RON | 213.192 RON | 178.044 RON | 206.148 RON | 360.377 RON | 202.764 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.054 RON | 3.815 RON | 8.602 RON | 10.596 RON | 49.437 RON | 49.171 RON | 40.475 RON | 49.803 RON | 88.997 RON | 24.669 RON | 30.708 RON | 108.316 RON | 31.267 RON | 30.776 RON | 35.842 RON | 55.232 RON | 565.008 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 |
|---|