Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15407496
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
44.493 RON
Profit net
-9.652 RON
Capitaluri proprii
233.152 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 23.997 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 107.064 RON | — | 0 RON | 0 RON | 3.507 RON | 48.423 RON | 76.655 RON | 19.348 RON | 11.379 RON | 4.133 RON | — | — | — | 38.137 RON | 44.493 RON | — | — |
| Profit net | 1.121 RON | -16.817 RON | -777 RON | -120 RON | -9.185 RON | 1.053 RON | 8.775 RON | 243 RON | 1.200 RON | 610 RON | -1.200 RON | -1.200 RON |
Comparație cu 191 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2023.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.207 RON |
| 27.180 RON |
| 26.636 RON |
| -11.053 RON |
| -9.652 RON |
| Total active | 334.852 RON | 295.746 RON | 296.278 RON | 295.794 RON | 294.949 RON | 298.730 RON | 327.008 RON | 315.660 RON | 321.860 RON | 317.470 RON | 316.270 RON | 314.970 RON | 313.763 RON | 336.665 RON | 326.849 RON | 314.897 RON | 305.045 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 30.285 RON | 21.834 RON | 13.382 RON | 4.930 RON |
|---|
| Active circulante | 334.852 RON | 295.746 RON | 296.278 RON | 295.794 RON | 294.949 RON | 298.730 RON | 327.008 RON | 315.660 RON | 321.860 RON | 317.470 RON | 316.270 RON | 314.970 RON | 313.763 RON | 306.380 RON | 305.015 RON | 301.515 RON | 300.115 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 244.786 RON | 201.849 RON | 201.072 RON | 200.952 RON | 191.767 RON | 192.820 RON | 201.595 RON | 201.838 RON | 203.038 RON | 203.648 RON | 202.448 RON | 201.248 RON | 200.041 RON | 227.221 RON | 253.857 RON | 242.804 RON | 233.152 RON |
|---|
| Datorii totale | 90.066 RON | 93.897 RON | 95.206 RON | 94.842 RON | 103.182 RON | 105.910 RON | 125.413 RON | 113.822 RON | 118.822 RON | 113.822 RON | 113.822 RON | 113.722 RON | 113.722 RON | 109.444 RON | 72.992 RON | 72.093 RON | 71.893 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | — | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|---|