Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15477637
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
658.000 RON
Profit net
411.850 RON
Capitaluri proprii
189.715 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 209.165 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 111.379 RON | 86.923 RON | 82.498 RON | 89.605 RON | 112.423 RON | 49.264 RON | 28.289 RON | 40.452 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 182.000 RON | 658.000 RON |
| Profit net | 150 RON | 7.312 RON | -9.335 RON | 10.770 RON | 13.116 RON | 3.716 RON | 2.735 RON | 4.014 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 149.177 RON | 411.850 RON |
| Total active | 59.080 RON | 71.584 RON | 76.662 RON | 84.197 RON | 88.672 RON | 85.975 RON |
Comparație cu 45 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 84.382 RON |
| 80.455 RON |
| 81.107 RON |
| 40.467 RON |
| 40.467 RON |
| 242.926 RON |
| 242.736 RON |
| Active imobilizate | 22.229 RON | 18.445 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.583 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 36.851 RON | 53.139 RON | 76.662 RON | 84.197 RON | 88.672 RON | 85.975 RON | 84.382 RON | 80.455 RON | 81.107 RON | 40.467 RON | 40.467 RON | 203.343 RON | 242.736 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.243 RON | 56.555 RON | 38.829 RON | 49.599 RON | 62.715 RON | 66.432 RON | 69.167 RON | 73.730 RON | 74.697 RON | 40.467 RON | 40.467 RON | 189.644 RON | 189.715 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.837 RON | 15.029 RON | 37.833 RON | 34.598 RON | 25.957 RON | 19.543 RON | 15.215 RON | 6.725 RON | 6.410 RON | 0 RON | 0 RON | 53.282 RON | 53.021 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|