Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15600208
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: URSAN FLORIN
Prin: URSAN FLORIN
Prin: URSAN FLORIN
Prin: URSAN FLORIN
Prin: URSAN FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
166.630 RON
Profit net
28.413 RON
Capitaluri proprii
28.952 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 85.982 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 105.497 RON | 91.634 RON | 146.896 RON | 85.488 RON | 45.931 RON | 47.319 RON | 114.154 RON | 144.119 RON | 101.402 RON | 126.248 RON | 81.421 RON | 41.941 RON | 47.957 RON | 80.600 RON | 51.614 RON | 82.150 RON | 166.630 RON |
| Profit net | -48.962 RON | -30.556 RON | 2.124 RON | -28.207 RON | -32.843 RON | -26.083 RON | -24.659 RON | -12.268 RON | 6.458 RON | 23.331 RON |
Comparație cu 88 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -22.411 RON |
| 2.370 RON |
| -14.708 RON |
| -6.100 RON |
| 7.858 RON |
| 3.539 RON |
| 28.413 RON |
| Total active | 44.051 RON | 37.639 RON | 22.237 RON | 10.704 RON | 19.003 RON | 18.380 RON | 21.356 RON | 30.975 RON | 49.629 RON | 60.439 RON | 18.126 RON | 11.939 RON | 4.999 RON | 3.216 RON | 7.104 RON | 10.322 RON | 42.434 RON |
|---|
| Active imobilizate | 34.862 RON | 21.367 RON | 7.872 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4.847 RON | 3.114 RON | 1.381 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.189 RON | 16.272 RON | 14.365 RON | 10.704 RON | 19.003 RON | 18.380 RON | 21.356 RON | 30.975 RON | 49.629 RON | 60.439 RON | 13.279 RON | 8.825 RON | 3.618 RON | 3.216 RON | 7.104 RON | 10.322 RON | 42.434 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -102.277 RON | -132.833 RON | -130.709 RON | -158.916 RON | -191.759 RON | -217.843 RON | -242.502 RON | -254.770 RON | 6.658 RON | 29.990 RON | 7.579 RON | 9.950 RON | -4.758 RON | -10.859 RON | -3.000 RON | 539 RON | 28.952 RON |
|---|
| Datorii totale | 146.328 RON | 170.472 RON | 152.946 RON | 169.620 RON | 210.762 RON | 236.223 RON | 263.858 RON | 285.745 RON | 42.971 RON | 30.449 RON | 10.547 RON | 1.989 RON | 9.757 RON | 14.075 RON | 10.104 RON | 9.783 RON | 13.482 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|