Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15820726
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TALPAȘ IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
108.765 RON
Profit net
5.390 RON
Capitaluri proprii
-19.090 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 110.129 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 44.757 RON | 34.242 RON | 42.938 RON | 63.615 RON | 48.034 RON | 54.411 RON | 56.133 RON | 56.401 RON | 115.613 RON | 98.882 RON | 88.219 RON | 108.765 RON |
| Profit net | 775 RON | -9.223 RON | -3.715 RON | -2.874 RON | -8.645 RON | -6.283 RON | -8.891 RON | -10.237 RON | 9.695 RON | 5.539 RON | -1.012 RON | 5.390 RON |
| Total active | 40.857 RON | 26.085 RON | 37.571 RON | 30.384 RON | 32.800 RON | 40.170 RON |
Comparație cu 105 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2020.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 39.070 RON |
| 48.901 RON |
| 45.730 RON |
| 43.992 RON |
| 42.332 RON |
| 44.063 RON |
| Active circulante | 40.857 RON | 26.085 RON | 37.571 RON | 30.384 RON | 32.800 RON | 40.170 RON | 39.070 RON | 48.901 RON | 45.730 RON | 43.992 RON | 42.332 RON | 44.063 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.758 RON | -465 RON | -4.179 RON | -7.054 RON | -15.603 RON | -20.140 RON | -29.031 RON | -39.267 RON | -29.009 RON | -23.469 RON | -24.481 RON | -19.090 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.099 RON | 26.550 RON | 41.750 RON | 37.438 RON | 48.403 RON | 60.310 RON | 68.101 RON | 88.168 RON | 74.739 RON | 67.461 RON | 66.813 RON | 63.153 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
|---|