Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15876263
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ORY IBOLYA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
587.520 RON
Profit net
24.111 RON
Capitaluri proprii
-63.358 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 456.064 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 195.170 RON | 149.766 RON | 139.326 RON | 134.538 RON | 144.134 RON | 189.076 RON | 215.528 RON | 212.415 RON | 210.383 RON | 229.349 RON | 281.252 RON | 251.980 RON | 270.093 RON | 438.876 RON | 473.863 RON | 587.520 RON |
| Profit net | -3.975 RON | -28.049 RON | -32.246 RON | -43.994 RON | -4.419 RON | -6.587 RON | -5.528 RON | 7.295 RON | -2.619 RON | -19.463 RON | -4.453 RON |
Comparație cu 1374 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.683 RON |
| 32.161 RON |
| 23.340 RON |
| 3.649 RON |
| 24.111 RON |
| Total active | 114.432 RON | 83.430 RON | 70.013 RON | 38.837 RON | 34.319 RON | 28.306 RON | 31.589 RON | 29.863 RON | 23.093 RON | 19.225 RON | 16.006 RON | 38.379 RON | 44.736 RON | 72.168 RON | 62.969 RON | 61.170 RON |
|---|
| Active imobilizate | 55.458 RON | 30.778 RON | 19.257 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 58.974 RON | 52.652 RON | 50.756 RON | 38.837 RON | 34.319 RON | 28.306 RON | 31.589 RON | 29.863 RON | 23.093 RON | 19.225 RON | 16.006 RON | 38.379 RON | 44.736 RON | 72.168 RON | 62.969 RON | 61.170 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.874 RON | -32.923 RON | -65.169 RON | -109.163 RON | -113.582 RON | -120.169 RON | -125.697 RON | -118.402 RON | -121.021 RON | -140.484 RON | -144.937 RON | -146.620 RON | -114.458 RON | -91.118 RON | -87.469 RON | -63.358 RON |
|---|
| Datorii totale | 119.306 RON | 116.353 RON | 135.182 RON | 148.000 RON | 147.901 RON | 148.475 RON | 157.286 RON | 148.265 RON | 144.114 RON | 159.709 RON | 160.943 RON | 164.749 RON | 159.194 RON | 163.286 RON | 150.438 RON | 124.528 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
|---|