Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15879979
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
74.357 RON
Profit net
14.127 RON
Capitaluri proprii
16.433 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 98.605 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 85.729 RON | 114.307 RON | 117.993 RON | 124.226 RON | 95.538 RON | 103.013 RON | 162.240 RON | 158.156 RON | 173.748 RON | 171.535 RON | 142.130 RON | 83.539 RON | 88.326 RON | 89.448 RON | 81.114 RON | 92.700 RON | 74.357 RON |
| Profit net | 14.325 RON | -2.379 RON | 1.227 RON | -171 RON | -12.071 RON | -5.947 RON | 4.969 RON | -1.408 RON | -17.512 RON | 16.168 RON | 11.627 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.537 RON |
| 24.856 RON |
| -762 RON |
| 8.732 RON |
| 901 RON |
| 14.127 RON |
| Total active | 82.168 RON | 89.617 RON | 102.490 RON | 98.788 RON | 94.377 RON | 79.147 RON | 70.963 RON | 82.720 RON | 85.663 RON | 126.873 RON | 161.603 RON | 130.166 RON | 111.443 RON | 87.761 RON | 104.103 RON | 88.249 RON | 79.228 RON |
|---|
| Active circulante | 82.168 RON | 89.617 RON | 102.490 RON | 98.788 RON | 94.377 RON | 79.147 RON | 70.963 RON | 82.720 RON | 85.663 RON | 126.873 RON | 161.603 RON | 130.166 RON | 111.443 RON | 87.761 RON | 104.103 RON | 88.249 RON | 79.228 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 15.388 RON | -1.316 RON | -90 RON | -261 RON | -12.331 RON | -18.279 RON | -13.309 RON | -14.717 RON | -32.229 RON | -16.061 RON | -4.434 RON | 5.103 RON | 25.919 RON | 1.544 RON | 10.276 RON | 3.207 RON | 16.433 RON |
|---|
| Datorii totale | 66.780 RON | 90.933 RON | 102.580 RON | 99.049 RON | 106.708 RON | 97.426 RON | 84.272 RON | 97.437 RON | 117.892 RON | 142.934 RON | 166.037 RON | 125.063 RON | 85.524 RON | 86.217 RON | 93.827 RON | 85.042 RON | 62.795 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|