Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 iun. 2016 și 23 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 394 atribuiri.
Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
Servicii dezinsectie si dezinfectie centre sociale
Servicii dezinsectie sediu DAS
dezinsectie,dezinfecti
Servicii D.D.D.
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. CRESA NR. 19 ARPECHIM
Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. CRESA NR. 7 TUDOR VLADIMIRESCU
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. CRESA ALBINA
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. CRESA NR. 6 TRIVALE
Servicii de dezinsectie sediu DAS
OPERATIUNI DERATIZARE
Prestari servicii D.D.D.
Serviciu de dezinfectie,dezinsectie,deratizare
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. CRESA NR. 16 EROILOR
Servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
Prestari servicii dezinfectie si dezinsectie
Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. SPATII RELOCARE GRUPE CR. SMEUREI - APARTAMENT EREMIA SI APART. EXERCITIU
D.D.D. SPATIU RELOCARE CR PS IN CADRUL SCOLII NR. 1 SIMONIDE
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. CRESA NR. 6 TRIVALE
ACHIZITIE SERVICII D.D.D. CRESA NR. 7 TUDOR VLADIMIRESCU
Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16135004
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
156.141 RON
Profit net
62.879 RON
Capitaluri proprii
93.730 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 143.140 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 64.878 RON | 53.900 RON | 32.970 RON | 36.492 RON | 44.909 RON | 67.396 RON | 67.615 RON | 83.889 RON | 101.954 RON | 97.533 RON | 83.412 RON | 99.004 RON | 112.405 RON | 111.110 RON | 134.787 RON | 118.599 RON | 156.141 RON |
| Profit net | 31.062 RON | 17.770 RON | 9.852 RON | 8.538 RON | 17.973 RON | 33.966 RON | 22.606 RON | 37.773 RON | 54.736 RON | 49.335 RON | 37.666 RON | 45.085 RON | 56.965 RON |
Comparație cu 120 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 38.034 RON |
| 43.461 RON |
| 30.571 RON |
| 62.879 RON |
| Total active | 34.338 RON | 31.446 RON | 15.571 RON | 20.198 RON | 33.571 RON | 69.104 RON | 44.942 RON | 54.793 RON | 76.410 RON | 68.424 RON | 56.786 RON | 65.488 RON | 73.313 RON | 68.928 RON | 61.736 RON | 81.662 RON | 114.460 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.110 RON | 85 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 2.600 RON | 1.907 RON |
|---|
| Active circulante | 33.228 RON | 31.361 RON | 15.571 RON | 20.198 RON | 33.571 RON | 69.104 RON | 44.942 RON | 54.793 RON | 76.410 RON | 68.424 RON | 56.786 RON | 65.488 RON | 73.313 RON | 68.928 RON | 61.736 RON | 79.062 RON | 112.553 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 31.262 RON | 17.970 RON | 10.052 RON | 8.738 RON | 26.711 RON | 34.166 RON | 22.806 RON | 38.014 RON | 54.977 RON | 49.576 RON | 37.912 RON | 45.331 RON | 57.212 RON | 38.283 RON | 43.710 RON | 54.281 RON | 93.730 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.076 RON | 13.476 RON | 5.519 RON | 11.460 RON | 6.860 RON | 34.938 RON | 22.136 RON | 16.779 RON | 21.433 RON | 18.848 RON | 18.874 RON | 20.157 RON | 16.101 RON | 30.645 RON | 18.026 RON | 27.381 RON | 20.730 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|