Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 2 mai 2022 și 10 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 71 atribuiri.
echipament de lucru personal paza
Echipament paza Primaria Orasului Marasesti
Gradinita 272 echipament paza
Echipament Sc.Gim. 279
Echipament Gradinita nr. 272
Echipament SC. Gim. Rares Voda
Echipament paza
Echipament Scoala Gimnaziala nr. 279
Echipament paza
Echipament Grupul Scolar Tulcea
Echipament Gradinita Prichindel
PACHET ECHIPAMENT DE LUCRU PERSONAL PAZA
Echipament paza Scoala nr. 197
Echipament Muzeul Vasile Parvan
Echipament paza Primaria Marasesti
Echipament paza Grad. nr. 218
Imbracaminte de uz profesional
Echipament paza Sc.Gim. 279
Cumparare echipament protectie
Pachet paza Liceul Teoretic Negresti Oas
ECHIPAMENT DE PROTECȚIE
Pachet PAZA SI SERVICII COMUNITARE SRL SLOBOZIA
Pachet echipamente paza
Echipament paza Liceul Carol I. Ostrov
Pachet Scoala Gimnaziala nr. 12 Tulcea
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16269855
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
446.017 RON
Profit net
34.152 RON
Capitaluri proprii
72.351 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 634.170 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 58.380 RON | 26.753 RON | 22.405 RON | 27.740 RON | 43.950 RON | 91.018 RON | 123.109 RON | 108.205 RON | 222.414 RON | 295.314 RON | 390.377 RON | 509.504 RON | 574.643 RON | 506.893 RON | 636.439 RON | 493.130 RON | 446.017 RON |
| Profit net | 11.164 RON | 4.609 RON | 4.534 RON | 5.458 RON | 8.713 RON | 29.779 RON | 35.181 RON | 6.255 RON | 12.093 RON | 39.296 RON | 24.411 RON | 26.798 RON | -18.158 RON |
Comparație cu 27 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -45.196 RON |
| 6.893 RON |
| 21.956 RON |
| 34.152 RON |
| Total active | 88.319 RON | 76.406 RON | 86.545 RON | 96.148 RON | 85.880 RON | 77.835 RON | 101.069 RON | 78.529 RON | 61.859 RON | 151.661 RON | 333.607 RON | 379.114 RON | 448.398 RON | 348.386 RON | 306.883 RON | 243.332 RON | 274.869 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 5.133 RON | 3.822 RON | 11.294 RON | 34.102 RON | 150.633 RON | 112.499 RON | 137.377 RON | 119.512 RON | 110.179 RON | 87.202 RON | 65.394 RON |
|---|
| Active circulante | 88.319 RON | 76.406 RON | 86.545 RON | 96.148 RON | 85.880 RON | 77.835 RON | 95.936 RON | 74.707 RON | 50.565 RON | 117.559 RON | 182.974 RON | 266.615 RON | 311.021 RON | 228.874 RON | 196.704 RON | 156.130 RON | 209.475 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.577 RON | 13.186 RON | 17.720 RON | 23.178 RON | 31.892 RON | 61.670 RON | 96.851 RON | 63.107 RON | 12.293 RON | 41.496 RON | 45.907 RON | 72.705 RON | 54.546 RON | 9.350 RON | 16.243 RON | 38.199 RON | 72.351 RON |
|---|
| Datorii totale | 79.742 RON | 63.220 RON | 68.825 RON | 72.970 RON | 53.988 RON | 16.165 RON | 4.218 RON | 16.036 RON | 50.422 RON | 110.353 RON | 288.188 RON | 306.409 RON | 418.741 RON | 339.876 RON | 290.950 RON | 205.204 RON | 202.824 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|