Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 oct. 2017 și 25 nov. 2020.
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului fotografic conform deviz din 20.10.2020
Obiectiv foto Nikon 24-70mm f/2.8E ED VR AF-S
Aplicatie informatica destinata facilitarii de angajare a studentilor in baza unui CV
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16270167
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RADU ALEXANDRU IONUŢ
Prin: RADU ALEXANDRU IONUŢ
Prin: RADU ALEXANDRU IONUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
15.600 RON
Profit net
11.337 RON
Capitaluri proprii
11.598 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 79.123 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 84.344 RON | 58.310 RON | 55.197 RON | 73.010 RON | 58.021 RON | 18.902 RON | 1.325 RON | — | 146.060 RON | 89.040 RON | 152.366 RON | 191.354 RON | 125.150 RON | 89.055 RON | 61.550 RON | -13.100 RON | 15.600 RON |
| Profit net | 40.272 RON | 7.969 RON | -3.560 RON | 12.170 RON | 6.849 RON | -64.940 RON | -59.915 RON | -3.688 RON | 102.172 RON | 70.142 RON | 108.770 RON |
Comparație cu 13 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 141.703 RON |
| 82.958 RON |
| 82.518 RON |
| 24.883 RON |
| 1.524 RON |
| 11.337 RON |
| Total active | 128.778 RON | 126.348 RON | 114.795 RON | 123.043 RON | 123.675 RON | 67.391 RON | 152 RON | 11 RON | 105.107 RON | 77.612 RON | 112.085 RON | 145.353 RON | 83.891 RON | 83.013 RON | 25.135 RON | 1.894 RON | 14.290 RON |
|---|
| Active imobilizate | 25.564 RON | 15.465 RON | 5.995 RON | — | — | 5.160 RON | — | — | 17.344 RON | 3.468 RON | 20.500 RON | 10.500 RON | 2.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 103.214 RON | 110.883 RON | 108.800 RON | 123.043 RON | 123.675 RON | 62.231 RON | 152 RON | 11 RON | 87.763 RON | 74.144 RON | 91.585 RON | 134.853 RON | 81.391 RON | 83.013 RON | 25.135 RON | 1.894 RON | 14.290 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 98.574 RON | 106.543 RON | 102.983 RON | 115.153 RON | 122.002 RON | 57.062 RON | -2.852 RON | -6.530 RON | 95.642 RON | 70.392 RON | 109.022 RON | 141.955 RON | 83.210 RON | 82.770 RON | 25.135 RON | 1.776 RON | 11.598 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.204 RON | 19.805 RON | 11.812 RON | 7.890 RON | 1.673 RON | 10.329 RON | 3.004 RON | 6.541 RON | 9.465 RON | 7.220 RON | 3.063 RON | 3.398 RON | 681 RON | 243 RON | 0 RON | 118 RON | 2.692 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|