Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 29 mar. 2016 și 12 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 67 atribuiri.
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
LUCRARE DE IGNIFUGARE
LUCRARE DE IGNIFUGARE
Lucrari de ignifugare - Spitalul Orasenesc Faurei
Achizitie Servicii Ignifugare
Lucrari de ignifugare
LUCRARI DE IGNIFUGARE
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
lucrări de ignifugare
Lucrari de ignifugare
LUCRARE DE IGNIFUGARE
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
45343100-4 Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
Lucrari de ignifugare
LUCRARE DE IGNIFUGARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16377539
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
143.888 RON
Profit net
47.433 RON
Capitaluri proprii
92.661 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 151.819 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.504 RON | 58.177 RON | 58.718 RON | 60.060 RON | 43.296 RON | 33.456 RON | 83.785 RON | 210.480 RON | 227.547 RON | 120.008 RON | 137.031 RON | 86.519 RON | 131.695 RON | 79.575 RON | 161.170 RON | 86.668 RON | 143.888 RON |
| Profit net | -3.230 RON | 436 RON | 13.966 RON | -10.240 RON | -14.096 RON | -11.351 RON | 8.183 RON | 89.722 RON | 87.797 RON | 3.423 RON | 20.326 RON |
Comparație cu 27 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.276 RON |
| 35.129 RON |
| -10.156 RON |
| 3.381 RON |
| 460 RON |
| 47.433 RON |
| Total active | 65.189 RON | 67.282 RON | 74.320 RON | 50.312 RON | 30.737 RON | 25.024 RON | 29.461 RON | 139.999 RON | 225.179 RON | 118.814 RON | 135.462 RON | 92.165 RON | 106.972 RON | 86.878 RON | 69.306 RON | 81.515 RON | 146.029 RON |
|---|
| Active imobilizate | 146 RON | 146 RON | 42.243 RON | 31.573 RON | 21.049 RON | 10.524 RON | — | — | — | 19.167 RON | 14.955 RON | 10.080 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 65.043 RON | 67.136 RON | 32.077 RON | 18.739 RON | 9.688 RON | 14.500 RON | 29.461 RON | 139.999 RON | 225.179 RON | 99.647 RON | 120.507 RON | 82.085 RON | 106.972 RON | 86.878 RON | 69.306 RON | 81.515 RON | 146.029 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.682 RON | 4.118 RON | 18.084 RON | 7.844 RON | -6.253 RON | -17.604 RON | -9.421 RON | 80.301 RON | 168.098 RON | 71.521 RON | 91.847 RON | 77.123 RON | 86.378 RON | 76.222 RON | 45.228 RON | 45.688 RON | 92.661 RON |
|---|
| Datorii totale | 61.507 RON | 63.164 RON | 56.236 RON | 42.468 RON | 36.990 RON | 42.628 RON | 38.882 RON | 59.698 RON | 57.081 RON | 47.293 RON | 43.615 RON | 15.042 RON | 20.594 RON | 11.348 RON | 24.078 RON | 35.827 RON | 53.368 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|