Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 iul. 2016 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 258 atribuiri.
SABOTI de Lucru
ACHIZITIONARE ECHIPAMENTE DE PROTECTIE A MUNCII
Achizitionare echipamente de protectie
ACHIZITIONARE ECHIPAMENTE DE PROTECTIE A MUNCII
Echipament de protectie
Echipament de protectie
Echipament de protectie
ACHIZITIONARE ECHIPAMENTE DE PROTECTIE (PANTOF +TRICOU )
Echipament de protectie
Echipament de protectie
Echipament de protectie
Echipament de protectie
Echipament de protectia munca
Incaltaminte de protectie
Manusi de protectie
Halat
Pantof cu protectie
Achizitionare haine de protectie
ACHIZITIONARE COMBINEZON PURA
Materiale protectia muncii
Materiale protectia muncii
Materiale protectia muncii
Echipamente de protectie
Combinezon
Manusi de protectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16469420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GÎRLEA IOANA IULIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.264.990 RON
Profit net
54.358 RON
Capitaluri proprii
65.824 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.069.109 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 286.833 RON | 294.609 RON | 453.590 RON | 378.568 RON | 409.439 RON | 464.849 RON | 550.802 RON | 496.732 RON | 630.545 RON | 620.748 RON | 679.575 RON | 822.243 RON | 841.574 RON | 862.211 RON | 785.009 RON | 917.390 RON | 1.264.990 RON |
| Profit net | -24.458 RON | -10.315 RON | 21.474 RON | 8.012 RON | 11.401 RON | 21.543 RON | 22.437 RON | 11.349 RON | 18.630 RON | 34.574 RON | 72.122 RON | 77.440 RON |
Comparație cu 544 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.891 RON |
| 30.138 RON |
| 21.126 RON |
| 41.433 RON |
| 54.358 RON |
| Total active | 78.331 RON | 60.308 RON | 83.796 RON | 69.249 RON | 68.601 RON | 86.409 RON | 106.774 RON | 89.682 RON | 113.240 RON | 102.242 RON | 167.516 RON | 318.945 RON | 451.944 RON | 395.511 RON | 521.461 RON | 815.502 RON | 912.065 RON |
|---|
| Active imobilizate | 29.184 RON | 17.165 RON | 5.146 RON | 1.029 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.148 RON | 147.772 RON | 100.619 RON | 57.093 RON | 155.017 RON | 110.411 RON |
|---|
| Active circulante | 49.147 RON | 43.143 RON | 78.650 RON | 68.220 RON | 68.601 RON | 86.409 RON | 106.774 RON | 89.682 RON | 113.240 RON | 102.242 RON | 167.516 RON | 226.797 RON | 304.172 RON | 294.892 RON | 464.368 RON | 660.485 RON | 801.654 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -22.953 RON | -33.268 RON | -11.794 RON | -3.782 RON | 7.620 RON | 23.048 RON | 40.348 RON | 51.697 RON | 40.327 RON | 49.902 RON | 82.824 RON | 88.306 RON | 74.146 RON | 99.599 RON | 86.704 RON | 128.137 RON | 65.824 RON |
|---|
| Datorii totale | 101.284 RON | 93.576 RON | 95.590 RON | 73.031 RON | 60.981 RON | 63.361 RON | 66.426 RON | 37.985 RON | 72.913 RON | 52.340 RON | 84.692 RON | 230.639 RON | 373.429 RON | 291.543 RON | 430.388 RON | 682.996 RON | 841.872 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 |
|---|