Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16560152
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIHALCA ILEANA
Prin: MIHALCA ILEANA
Prin: MIHALCA ILEANA
Prin: MIHALCA ILEANA
Prin: MIHALCA ILEANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
62.409 RON
Profit net
1.125 RON
Capitaluri proprii
4.617 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 62.169 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 126.852 RON | 97.435 RON | 108.378 RON | 79.330 RON | 62.357 RON | 72.697 RON | 78.170 RON | 82.583 RON | 70.023 RON | 59.097 RON | 78.407 RON | 66.165 RON | 79.684 RON | 84.849 RON | 75.058 RON | 62.409 RON |
| Profit net | 14.413 RON | 10.083 RON | -74.364 RON | -1.546 RON | -19.477 RON | -13.830 RON | -6.894 RON | -6.256 RON | -10.281 RON | -11.531 RON | -12.939 RON | -15.754 RON |
Comparație cu 3321 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -15.668 RON |
| -3.474 RON |
| 2.523 RON |
| 1.125 RON |
| Total active | 168.094 RON | 158.287 RON | 17.351 RON | 22.063 RON | 24.762 RON | 8.657 RON | 9.078 RON | 7.455 RON | 3.658 RON | 3.159 RON | 5.311 RON | 4.477 RON | 5.914 RON | 5.331 RON | 6.063 RON | 4.660 RON |
|---|
| Active imobilizate | 84.020 RON | 82.520 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 84.074 RON | 75.767 RON | 17.351 RON | 22.063 RON | 24.762 RON | 8.657 RON | 9.078 RON | 7.455 RON | 3.658 RON | 3.159 RON | 5.311 RON | 4.477 RON | 5.914 RON | 5.331 RON | 6.063 RON | 4.660 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 66.921 RON | 77.004 RON | 2.640 RON | 1.094 RON | -18.383 RON | -32.214 RON | -39.108 RON | -45.363 RON | -1.172 RON | -1.893 RON | 668 RON | -13.758 RON | -1.611 RON | 969 RON | 3.492 RON | 4.617 RON |
|---|
| Datorii totale | 101.173 RON | 81.283 RON | 14.711 RON | 20.969 RON | 43.145 RON | 40.871 RON | 48.186 RON | 52.818 RON | 4.830 RON | 5.052 RON | 4.643 RON | 18.235 RON | 7.525 RON | 4.362 RON | 2.571 RON | 43 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|