Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 mai 2017 și 26 iun. 2018.
Birou 1400/600/800 mm
DULAP 340/1100/1500
Birou 1400/600/800 mm
DULAP 340/1100/1500
Set dulapuri birou conform descriere
set mobilier birou
Set mobilier
set mobilier birou conform descriere
Set dulapuri birou conform descriere
Set dulapuri birou conform descriere
set mobilier birou conform descriere
Set dulapuri birou conform descriere
Dulap din pal Gr.18 750x1000x300
Comoda din pal Gr.18mm Culoare Mahon 1000x400x2000
Dulap din pal Gr.18 1200x400x2000
Birou pal melaminat Gr.18 1460x700x760
Dulap din pal Gr.18 750x900x400
Birou 1850x700x760
Comoda 500x500x650
Birou 1400x700x760
Comoda 700x500x650
Birou 1700x700x760
Birou pal melaminat simplu 140x70x76
Birou pal melaminat pe colt 170 x 160 x 76 cm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16692609
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
345.518 RON
Profit net
49.932 RON
Capitaluri proprii
-27.558 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 910.324 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 24.050 RON | 67.930 RON | 274.656 RON | 641.312 RON | 807.724 RON | 1.053.764 RON | 692.291 RON | 345.518 RON |
| Profit net | 17.516 RON | -6.196 RON | 46.434 RON | 78.538 RON | -103.873 RON | 196.702 RON | -86.533 RON | 49.932 RON |
| Total active | 25.412 RON | 36.426 RON | 100.526 RON | 251.289 RON | 308.140 RON | 768.737 RON | 425.229 RON | 375.002 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 11.119 RON | 11.822 RON | 17.120 RON | 12.196 RON | 5.079 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 344 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2022.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.412 RON |
| 36.426 RON |
| 100.526 RON |
| 240.170 RON |
| 296.318 RON |
| 751.617 RON |
| 413.033 RON |
| 369.923 RON |
| Capitaluri proprii | 17.716 RON | 11.519 RON | 57.953 RON | 125.172 RON | 21.499 RON | 218.520 RON | -77.490 RON | -27.558 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.696 RON | 24.907 RON | 42.573 RON | 126.117 RON | 286.641 RON | 550.217 RON | 502.711 RON | 402.593 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 4 | 6 | 7 | 5 | 3 |
|---|