Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16733946
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
514.096 RON
Profit net
6.448 RON
Capitaluri proprii
742.119 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 786.542 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.552 RON | 98.484 RON | 101.273 RON | 122.027 RON | 33.611 RON | 17.841 RON | 7.003 RON | — | — | — | 554.151 RON | 322.199 RON | 624.413 RON | 673.567 RON | 699.041 RON | 954.314 RON | 514.096 RON |
| Profit net | 6.342 RON | -3.783 RON | 654 RON | 2.310 RON | -3.789 RON | -3.299 RON | -3.616 RON | -10.490 RON | -15.626 RON | -19.793 RON | 292.483 RON |
Comparație cu 1836 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.309 RON |
| 5.064 RON |
| 298.305 RON |
| 139.210 RON |
| 20.003 RON |
| 6.448 RON |
| Total active | 61.705 RON | 56.061 RON | 64.457 RON | 66.599 RON | 33.173 RON | 28.873 RON | 25.417 RON | 24.318 RON | 24.291 RON | 76.747 RON | 481.875 RON | 564.822 RON | 557.830 RON | 892.906 RON | 1.135.048 RON | 1.174.163 RON | 1.229.255 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 44.232 RON | 199.125 RON | 204.740 RON | 380.885 RON | 359.192 RON | 1.107.182 RON | 1.084.690 RON | 1.158.523 RON |
|---|
| Active circulante | 61.705 RON | 56.061 RON | 64.457 RON | 66.599 RON | 33.173 RON | 28.873 RON | 25.417 RON | 24.318 RON | 24.291 RON | 32.515 RON | 282.750 RON | 360.082 RON | 176.945 RON | 533.714 RON | 27.866 RON | 89.473 RON | 70.732 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.730 RON | 29.947 RON | 30.601 RON | 32.911 RON | 29.122 RON | 25.823 RON | 22.208 RON | 11.718 RON | -3.909 RON | -23.702 RON | 268.781 RON | 273.089 RON | 278.153 RON | 576.458 RON | 715.668 RON | 735.671 RON | 742.119 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.975 RON | 26.114 RON | 33.856 RON | 33.688 RON | 4.051 RON | 3.050 RON | 3.209 RON | 12.600 RON | 28.200 RON | 100.449 RON | 17.694 RON | 300.366 RON | 279.677 RON | 316.448 RON | 419.380 RON | 416.084 RON | 473.172 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 2 | 3 | 6 | 2 | 2 | 4 | 3 |
|---|