Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17030146
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROŞU FLORIN
Prin: ROŞU FLORIN
Prin: ROŞU FLORIN
Prin: ROŞU FLORIN
Prin: ROŞU FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
50.612 RON
Profit net
-6.225 RON
Capitaluri proprii
-84.592 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 49.273 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.503 RON | 229.717 RON | 338.702 RON | 441.891 RON | 318.426 RON | 174.745 RON | 183.934 RON | 226.099 RON | 218.899 RON | 257.256 RON | 866 RON | 90.874 RON | 46.943 RON | 137.644 RON | 88.053 RON | 97.870 RON | 50.612 RON |
| Profit net | -18.354 RON | -32.094 RON | -87.952 RON | -37.442 RON | -35.582 RON | -41.948 RON | -33.714 RON | 33.015 RON | 49.777 RON | 45.094 RON |
Comparație cu 2377 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.125 RON |
| 22.583 RON |
| -1.578 RON |
| 55.024 RON |
| 21.798 RON |
| 23.776 RON |
| -6.225 RON |
| Total active | 70.186 RON | 163.103 RON | 132.548 RON | 289.176 RON | 182.087 RON | 121.706 RON | 77.511 RON | 90.007 RON | 86.093 RON | 46.143 RON | 11.978 RON | 49.583 RON | 17.973 RON | 45.743 RON | 24.118 RON | 55.603 RON | 33.196 RON |
|---|
| Active imobilizate | 46.506 RON | 72.103 RON | 35.409 RON | 157.334 RON | 156.035 RON | 50.060 RON | 34.726 RON | 15.608 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 23.680 RON | 91.000 RON | 97.139 RON | 131.842 RON | 26.052 RON | 71.646 RON | 42.785 RON | 74.399 RON | 86.093 RON | 46.143 RON | 11.978 RON | 49.583 RON | 17.973 RON | 45.743 RON | 24.118 RON | 55.603 RON | 33.196 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -64.290 RON | -96.384 RON | -183.236 RON | -198.526 RON | -234.008 RON | -275.956 RON | -309.670 RON | -276.655 RON | -226.878 RON | -181.784 RON | -195.909 RON | -173.326 RON | -174.904 RON | -119.881 RON | -98.083 RON | -74.307 RON | -84.592 RON |
|---|
| Datorii totale | 134.476 RON | 259.487 RON | 315.784 RON | 487.702 RON | 416.095 RON | 397.662 RON | 387.181 RON | 366.662 RON | 312.971 RON | 227.927 RON | 207.887 RON | 222.909 RON | 192.877 RON | 165.624 RON | 122.201 RON | 129.910 RON | 117.788 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | — | — | — | — |
|---|