Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17048194
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BARTA ATTILA
Prin: BARTA ATTILA
Prin: BARTA ATTILA
Prin: BARTA ATTILA
Prin: BARTA ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
270.997 RON
Profit net
-19.290 RON
Capitaluri proprii
-89.780 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 233.169 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 104.504 RON | 98.938 RON | 112.339 RON | 113.243 RON | 112.714 RON | 102.190 RON | 107.170 RON | 107.914 RON | 123.435 RON | 129.045 RON | 186.815 RON | 191.627 RON | 169.597 RON | 214.703 RON | 222.911 RON | 270.997 RON |
| Profit net | -4.046 RON | -6.007 RON | -2.133 RON | 1.303 RON | -13.043 RON | 2.304 RON | 5.402 RON | 1.659 RON | 9.972 RON | -4.319 RON | -7.109 RON | -8.448 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -9.970 RON |
| -13.749 RON |
| -30.798 RON |
| -19.290 RON |
| Total active | 167.652 RON | 192.566 RON | 214.653 RON | 233.597 RON | 130.002 RON | 125.363 RON | 110.861 RON | 80.922 RON | 16.405 RON | 9.711 RON | 18.999 RON | 32.097 RON | 32.563 RON | 37.043 RON | 41.278 RON | 25.949 RON |
|---|
| Active imobilizate | 25.251 RON | 16.598 RON | 8.299 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 142.401 RON | 175.968 RON | 206.354 RON | 233.597 RON | 130.002 RON | 125.363 RON | 110.861 RON | 80.922 RON | 16.405 RON | 9.711 RON | 18.999 RON | 32.097 RON | 32.563 RON | 37.043 RON | 41.278 RON | 25.949 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.846 RON | -9.853 RON | -11.986 RON | -10.684 RON | -23.727 RON | -21.423 RON | -16.021 RON | -14.362 RON | -4.390 RON | -8.709 RON | -21.274 RON | -29.723 RON | -39.693 RON | -53.441 RON | -70.490 RON | -89.780 RON |
|---|
| Datorii totale | 171.498 RON | 202.419 RON | 226.639 RON | 244.281 RON | 153.729 RON | 146.786 RON | 126.882 RON | 95.284 RON | 20.795 RON | 18.420 RON | 40.273 RON | 61.820 RON | 72.256 RON | 90.484 RON | 111.768 RON | 115.729 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|