Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17348400
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
216.305 RON
Profit net
5.127 RON
Capitaluri proprii
47.969 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 289.239 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 31.000 RON | 34.961 RON | 39.689 RON | 12.280 RON | 46.680 RON | 13.288 RON | 61.285 RON | 55.352 RON | 43.360 RON | 109.345 RON | 221.949 RON | 264.975 RON | 224.750 RON | 162.275 RON | 297.170 RON | 294.260 RON | 216.305 RON |
| Profit net | -17.360 RON | 16.764 RON | -15.801 RON | -27.235 RON | 13.206 RON | -19.413 RON | 22.309 RON | 340 RON | -8.432 RON | 9.774 RON | 831 RON |
Comparație cu 482 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.677 RON |
| 7.213 RON |
| 8.123 RON |
| 10.479 RON |
| 32.123 RON |
| 5.127 RON |
| Total active | 9.009 RON | 26.500 RON | 9.099 RON | 7.319 RON | 5.598 RON | 9.616 RON | 23.530 RON | 9.056 RON | 13.168 RON | 32.092 RON | 42.574 RON | 47.678 RON | 30.995 RON | 26.754 RON | 48.115 RON | 63.214 RON | 90.672 RON |
|---|
| Active imobilizate | 37 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.525 RON |
|---|
| Active circulante | 8.972 RON | 26.500 RON | 9.099 RON | 7.319 RON | 5.598 RON | 9.616 RON | 23.530 RON | 9.056 RON | 13.168 RON | 32.092 RON | 42.574 RON | 47.678 RON | 30.995 RON | 26.754 RON | 48.115 RON | 63.214 RON | 87.147 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.051 RON | 20.515 RON | 4.714 RON | -22.521 RON | -9.315 RON | -28.728 RON | -6.419 RON | -6.079 RON | -14.510 RON | -4.736 RON | -3.905 RON | -1.229 RON | 5.984 RON | 14.107 RON | 24.586 RON | 42.842 RON | 47.969 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.958 RON | 5.985 RON | 4.385 RON | 29.840 RON | 14.913 RON | 38.344 RON | 29.949 RON | 15.135 RON | 27.678 RON | 36.828 RON | 46.479 RON | 48.907 RON | 25.011 RON | 12.647 RON | 23.529 RON | 20.372 RON | 42.703 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 6 | 7 | 6 | 4 | 6 | 5 | 4 |
|---|