Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17425642
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.723 RON
Profit net
-200 RON
Capitaluri proprii
-22.443 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.980 RON | 18.350 RON | 22.880 RON | 25.756 RON | 26.457 RON | 5.151 RON | 8.165 RON | 4.650 RON | 1.723 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -7.017 RON | -7.354 RON | 12.461 RON | 11.601 RON | -11.821 RON | -18.271 RON | -974 RON | -2.334 RON | 1.354 RON | -200 RON | -50 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -200 RON |
Comparație cu 32 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2017.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 25.383 RON |
| 18.576 RON |
| 10.719 RON |
| 28.230 RON |
| 10.705 RON |
| 963 RON |
| 5.400 RON |
| 3.160 RON |
| 2.574 RON |
| 2.374 RON |
| 2.324 RON |
| 2.324 RON |
| 2.324 RON |
| 2.324 RON |
| 2.224 RON |
| Active imobilizate | 19.556 RON | 14.034 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.827 RON | 4.542 RON | 10.719 RON | 28.230 RON | 10.705 RON | 963 RON | 5.400 RON | 3.160 RON | 2.574 RON | 2.374 RON | 2.324 RON | 2.324 RON | 2.324 RON | 2.324 RON | 2.224 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.655 RON | -14.009 RON | -1.548 RON | 10.053 RON | -1.768 RON | -20.039 RON | -21.013 RON | -23.347 RON | -21.993 RON | -22.193 RON | -22.243 RON | -22.243 RON | -22.243 RON | -22.243 RON | -22.443 RON |
|---|
| Datorii totale | 35.204 RON | 34.507 RON | 12.267 RON | 18.177 RON | 12.473 RON | 21.002 RON | 26.413 RON | 26.507 RON | 24.567 RON | 24.567 RON | 24.567 RON | 24.567 RON | 24.567 RON | 24.567 RON | 24.667 RON |
|---|