Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17586991
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ANTON ALEXANDRU-CĂTĂLIN, STAICU FLOREL
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
825.137 RON
Profit net
54.295 RON
Capitaluri proprii
76.375 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 645.534 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 142.043 RON | 141.947 RON | 101.213 RON | 102.092 RON | 92.958 RON | 118.896 RON | 179.494 RON | 237.770 RON | 207.962 RON | 161.398 RON | 284.253 RON | 376.309 RON | 422.311 RON | 514.857 RON | 491.979 RON | 664.852 RON | 825.137 RON |
| Profit net | 23.493 RON | 3.484 RON | 737 RON | 2.898 RON | -2.127 RON | -3.483 RON | 7.388 RON | 15.033 RON | 9.613 RON | -3.843 RON | -14.039 RON |
Comparație cu 305 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -8.672 RON |
| -11.765 RON |
| -39.033 RON |
| 160.614 RON |
| -7.496 RON |
| 54.295 RON |
| Total active | 63.691 RON | 66.875 RON | 65.257 RON | 67.593 RON | 65.193 RON | 63.203 RON | 73.055 RON | 44.087 RON | 50.506 RON | 45.126 RON | 33.268 RON | 68.052 RON | 89.405 RON | 155.701 RON | 249.654 RON | 180.653 RON | 325.928 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 109.458 RON | 96.581 RON | 83.703 RON | 146.034 RON |
|---|
| Active circulante | 63.691 RON | 66.875 RON | 65.257 RON | 67.593 RON | 65.193 RON | 63.203 RON | 73.055 RON | 44.087 RON | 50.506 RON | 45.126 RON | 33.268 RON | 68.052 RON | 89.405 RON | 46.243 RON | 153.073 RON | 96.950 RON | 179.894 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 58.421 RON | 61.905 RON | 62.643 RON | 65.540 RON | 63.413 RON | 59.930 RON | 67.318 RON | 36.701 RON | 46.315 RON | 42.471 RON | 28.433 RON | 19.761 RON | 7.996 RON | -31.037 RON | 129.577 RON | 122.081 RON | 76.375 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.270 RON | 4.970 RON | 2.614 RON | 2.053 RON | 1.780 RON | 3.273 RON | 5.737 RON | 7.386 RON | 4.191 RON | 2.655 RON | 4.835 RON | 48.291 RON | 81.409 RON | 186.738 RON | 120.077 RON | 58.572 RON | 249.553 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|