Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17855143
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-07.
Cifră de afaceri
192.506 RON
Profit net
16.932 RON
Capitaluri proprii
121.116 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 222.518 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 101.090 RON | 83.861 RON | 72.917 RON | 90.357 RON | 126.364 RON | 123.499 RON | 155.283 RON | 200.365 RON | 172.829 RON | 170.928 RON | 182.745 RON | 161.006 RON | 184.439 RON | 176.144 RON | 186.848 RON | 218.333 RON | 192.506 RON |
| Profit net | -6.713 RON | -8.932 RON | -12.539 RON | -8.674 RON | -7.736 RON | -4.711 RON | 6.316 RON | 19.597 RON | 27.323 RON | 29.321 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 40.997 RON |
| 42.907 RON |
| 43.904 RON |
| 37.931 RON |
| 33.972 RON |
| 24.157 RON |
| 16.932 RON |
| Total active | 102.995 RON | 95.865 RON | 117.838 RON | 118.970 RON | 115.923 RON | 142.239 RON | 160.219 RON | 145.905 RON | 168.845 RON | 143.961 RON | 142.319 RON | 151.871 RON | 191.371 RON | 180.591 RON | 191.549 RON | 161.587 RON | 148.893 RON |
|---|
| Active imobilizate | 80.573 RON | 80.573 RON | 80.573 RON | 80.574 RON | 80.574 RON | 80.574 RON | 80.574 RON | 80.574 RON | 80.574 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 22.422 RON | 15.292 RON | 37.265 RON | 38.396 RON | 35.349 RON | 61.665 RON | 79.645 RON | 65.331 RON | 88.271 RON | 143.961 RON | 142.319 RON | 151.871 RON | 191.371 RON | 180.591 RON | 191.549 RON | 161.587 RON | 148.893 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.581 RON | 10.648 RON | -1.891 RON | -10.565 RON | -18.301 RON | -23.012 RON | -16.696 RON | 2.900 RON | 30.146 RON | -20.956 RON | 19.041 RON | 61.948 RON | 105.852 RON | 143.783 RON | 177.755 RON | 126.407 RON | 121.116 RON |
|---|
| Datorii totale | 85.642 RON | 85.612 RON | 119.729 RON | 129.535 RON | 134.224 RON | 165.251 RON | 176.915 RON | 143.005 RON | 138.699 RON | 164.917 RON | 123.278 RON | 89.923 RON | 85.519 RON | 36.808 RON | 13.794 RON | 35.180 RON | 27.818 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|