Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17866207
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIŢESCU ION
Prin: NIŢESCU ION
Prin: NIŢESCU ION
Prin: NIŢESCU ION
Prin: NIŢESCU ION
Prin: NIŢESCU ION
Prin: NIŢESCU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
24.846 RON
Profit net
4.459 RON
Capitaluri proprii
-10.997 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 159.763 RON | 177.653 RON | 228.541 RON | 244.969 RON | 173.396 RON | 129.460 RON | 112.341 RON | 88.421 RON | 73.111 RON | 63.208 RON | 53.831 RON | 46.196 RON | 35.284 RON | 35.106 RON | 29.035 RON | 27.480 RON | 24.846 RON |
| Profit net | -40.057 RON | -25.784 RON | -16.453 RON | -8.705 RON | -24.734 RON | -3.931 RON | -23.816 RON | -52.583 RON | -25.786 RON |
Comparație cu 1732 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -22.748 RON |
| -9.478 RON |
| 1.070 RON |
| 3.026 RON |
| 5.043 RON |
| 4.880 RON |
| 4.907 RON |
| 4.459 RON |
| Total active | 52.422 RON | 36.056 RON | 39.592 RON | 34.736 RON | 51.608 RON | 57.723 RON | 27.655 RON | 8.864 RON | 6.585 RON | 11.763 RON | 14.224 RON | 13.683 RON | 12.282 RON | 10.817 RON | 8.441 RON | 13.316 RON | 17.848 RON |
|---|
| Active imobilizate | 32.551 RON | 26.371 RON | 13.958 RON | 13.958 RON | 13.958 RON | 13.958 RON | 13.958 RON | 13.958 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 19.871 RON | 9.685 RON | 25.634 RON | 20.778 RON | 37.650 RON | 43.765 RON | 13.697 RON | -5.094 RON | 6.585 RON | 11.763 RON | 14.224 RON | 13.683 RON | 12.282 RON | 10.817 RON | 8.441 RON | 13.316 RON | 17.848 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -39.857 RON | -65.641 RON | -82.094 RON | -64.785 RON | -89.520 RON | -93.450 RON | -117.266 RON | -172.651 RON | -8.314 RON | -24.903 RON | -34.381 RON | -33.312 RON | -30.286 RON | -25.242 RON | -20.363 RON | -15.456 RON | -10.997 RON |
|---|
| Datorii totale | 95.423 RON | 104.211 RON | 121.686 RON | 99.521 RON | 141.128 RON | 151.173 RON | 144.921 RON | 181.515 RON | 14.899 RON | 36.666 RON | 48.605 RON | 46.995 RON | 42.568 RON | 36.059 RON | 28.804 RON | 28.772 RON | 28.845 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 6 | 6 | 6 | 6 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|