Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18016964
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
323.790 RON
Profit net
-98.060 RON
Capitaluri proprii
-467.388 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 208.494 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 223.172 RON | 200.052 RON | 185.256 RON | 175.965 RON | 164.417 RON | 151.257 RON | 175.798 RON | 159.946 RON | 165.868 RON | 167.904 RON | 171.223 RON | 97.763 RON | 143.306 RON | 156.710 RON | 223.932 RON | 254.538 RON | 323.790 RON |
| Profit net | -6.030 RON | -17.145 RON | -18.841 RON | -15.032 RON | -20.122 RON | -29.383 RON | -5.391 RON | -19.993 RON | -40.706 RON |
Comparație cu 750 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -17.275 RON |
| -66.244 RON |
| -28.645 RON |
| -35.190 RON |
| 70.393 RON |
| -28.445 RON |
| -58.667 RON |
| -98.060 RON |
| Total active | 36.036 RON | 30.015 RON | 25.581 RON | 16.787 RON | 16.416 RON | 11.920 RON | 20.445 RON | 7.813 RON | 19.834 RON | 13.530 RON | 3.266 RON | 13.056 RON | 14.711 RON | 33.210 RON | 7.154 RON | 18.320 RON | 45.711 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.507 RON |
|---|
| Active circulante | 36.036 RON | 30.015 RON | 25.581 RON | 16.787 RON | 16.416 RON | 11.920 RON | 20.445 RON | 7.813 RON | 19.834 RON | 13.530 RON | 3.266 RON | 13.056 RON | 14.711 RON | 33.210 RON | 7.154 RON | 18.320 RON | 43.204 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -38.643 RON | -55.788 RON | -74.628 RON | -89.661 RON | -109.783 RON | -139.166 RON | -144.557 RON | -164.550 RON | -205.255 RON | -222.530 RON | -288.774 RON | -317.419 RON | -352.610 RON | -282.217 RON | -310.662 RON | -369.328 RON | -467.388 RON |
|---|
| Datorii totale | 74.679 RON | 85.803 RON | 100.209 RON | 106.448 RON | 126.199 RON | 151.086 RON | 165.002 RON | 172.363 RON | 225.089 RON | 236.060 RON | 292.040 RON | 330.475 RON | 367.321 RON | 315.427 RON | 317.816 RON | 387.648 RON | 513.099 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
|---|