Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18047359
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDU MARIOARA
Prin: SANDU MARIOARA
Prin: SANDU MARIOARA
Prin: SANDU MARIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
593.786 RON
Profit net
29.182 RON
Capitaluri proprii
29.422 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 585.258 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.196.480 RON | 1.369.345 RON | 1.235.965 RON | 1.445.549 RON | 1.167.309 RON | 1.166.957 RON | 558.084 RON | 869.466 RON | 751.645 RON | 913.639 RON | 593.786 RON |
| Profit net | 167.370 RON | 153.787 RON | 174.336 RON | 277.276 RON | 190.651 RON | 148.644 RON | 74.925 RON | 101.579 RON | 44.733 RON | 110.554 RON | 29.182 RON |
| Total active | 317.713 RON | 448.281 RON | 469.162 RON | 433.785 RON | 481.026 RON | 240.956 RON | 244.962 RON | 142.984 RON | 125.753 RON | 209.609 RON | 41.405 RON |
Comparație cu 3692 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2019.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 337 RON | — | — | 2.206 RON | 1.003 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 317.376 RON | 448.281 RON | 469.162 RON | 431.579 RON | 480.023 RON | 240.956 RON | 244.962 RON | 142.984 RON | 125.753 RON | 209.609 RON | 41.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 167.570 RON | 153.987 RON | 328.323 RON | 277.476 RON | 268.699 RON | 148.884 RON | 164.286 RON | 101.819 RON | 44.973 RON | 110.794 RON | 29.422 RON |
|---|
| Datorii totale | 150.143 RON | 294.294 RON | 143.038 RON | 157.455 RON | 212.827 RON | 92.072 RON | 80.676 RON | 44.765 RON | 80.780 RON | 98.815 RON | 11.983 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 7 | 6 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | — |
|---|