Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 oct. 2019 și 31 oct. 2019.
Achizitie de seringa injectoare.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18132560
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
67.967 RON
Profit net
2.872 RON
Capitaluri proprii
119.067 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 90.007 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.945 RON | 70.801 RON | 57.447 RON | 80.100 RON | 64.991 RON | 39.338 RON | 39.355 RON | 39.154 RON | 74.596 RON | 39.516 RON | 85.335 RON | 88.879 RON | 80.040 RON | 75.705 RON | 151.053 RON | 65.208 RON | 67.967 RON |
| Profit net | 826 RON | -10.035 RON | -8.340 RON | 11.896 RON | 20.000 RON | 14.119 RON | 14.815 RON | 7.700 RON | 14.056 RON | -21.489 RON | 11.864 RON | 4.841 RON |
Comparație cu 3943 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.290 RON |
| 6.809 RON |
| 7.556 RON |
| 17.005 RON |
| 2.872 RON |
| Total active | 124.507 RON | 85.173 RON | 84.423 RON | 78.849 RON | 95.077 RON | 77.574 RON | 103.628 RON | 131.022 RON | 131.800 RON | 119.674 RON | 133.066 RON | 149.820 RON | 154.348 RON | 140.466 RON | 163.413 RON | 164.042 RON | 171.947 RON |
|---|
| Active imobilizate | 55.776 RON | 31.674 RON | 5.104 RON | — | — | — | — | — | — | 4.976 RON | 4.653 RON | 4.653 RON | 4.653 RON | 4.653 RON | 8.345 RON | 13.813 RON | 12.048 RON |
|---|
| Active circulante | 68.731 RON | 53.499 RON | 79.319 RON | 78.849 RON | 95.077 RON | 77.574 RON | 103.628 RON | 131.022 RON | 131.800 RON | 114.698 RON | 128.413 RON | 145.167 RON | 149.695 RON | 135.813 RON | 155.068 RON | 150.229 RON | 159.899 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.108 RON | 11.073 RON | 2.733 RON | 14.629 RON | 34.629 RON | 48.747 RON | 63.562 RON | 71.262 RON | 85.319 RON | 63.830 RON | 75.694 RON | 80.535 RON | 84.825 RON | 91.635 RON | 99.190 RON | 116.195 RON | 119.067 RON |
|---|
| Datorii totale | 103.399 RON | 74.100 RON | 81.690 RON | 64.220 RON | 60.448 RON | 28.827 RON | 40.066 RON | 59.760 RON | 46.481 RON | 71.894 RON | 73.422 RON | 85.335 RON | 85.573 RON | 64.881 RON | 64.223 RON | 47.847 RON | 52.880 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|