Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 mai 2019 și 29 mai 2026.
Instalare de usi si ferestre
Instalare de usi si ferestre
Instalare de usi si ferestre
instalare sistem restrictionare acces copii la 45 ferestre PVC
Usa dubla de intrare personalizata- 7mp gri,4 usi duble albe,reparatii usi si ferestre- 10buc
Instalare de usi si ferestre
Instalare de usi si ferestre
Instalare de usi si ferestre
Instalare de usi si ferestre
Montare sistem de restrictionare acces copii la 37 ferestre din tamplarie PVC
Lucrari de reparatii tocarie la grupuri sanitare
instalarea a 2 pereti despartitori cu usi din tamplarie pvc in suprafata de 12 mp si a 3 rafturi din
REPARAT USA INTRARE
SERVICII DE REPARATII PANOURI AFISAJ
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18202169
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DRAGOMIR MIHAI-GEORGE
Prin: DRAGOMIR MIHAI-GEORGE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
374.494 RON
Profit net
33.632 RON
Capitaluri proprii
-183.533 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 289.910 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 162.761 RON | 153.085 RON | 119.449 RON | 119.344 RON | 64.847 RON | 30.142 RON | 50.003 RON | 28.155 RON | 52.291 RON | 86.584 RON | 149.950 RON | 154.070 RON | 259.357 RON | 290.745 RON | 296.186 RON | 291.466 RON | 374.494 RON |
| Profit net | -3.872 RON | -15.910 RON | -20.102 RON | -12.610 RON | -19.736 RON | -23.111 RON | -41.186 RON | -36.152 RON | -23.541 RON |
Comparație cu 70 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 207 RON |
| 713 RON |
| 2.967 RON |
| 8.330 RON |
| 1.442 RON |
| -29.891 RON |
| 5.384 RON |
| 33.632 RON |
| Total active | 247.748 RON | 186.708 RON | 174.256 RON | 162.493 RON | 109.154 RON | 124.451 RON | 88.976 RON | 52.597 RON | 55.319 RON | 72.979 RON | 73.606 RON | 75.232 RON | 91.234 RON | 115.991 RON | 118.312 RON | 129.665 RON | 116.531 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.733 RON | 18.933 RON | 12.363 RON | 7.756 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.651 RON | 13.945 RON | 11.942 RON | 22.032 RON | 39.691 RON |
|---|
| Active circulante | 221.015 RON | 167.775 RON | 161.893 RON | 154.737 RON | 109.154 RON | 124.451 RON | 88.976 RON | 52.597 RON | 55.319 RON | 72.979 RON | 73.606 RON | 75.232 RON | 84.583 RON | 102.046 RON | 106.370 RON | 107.633 RON | 76.840 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -13.967 RON | -29.877 RON | -49.979 RON | -62.590 RON | -82.326 RON | -105.437 RON | -146.623 RON | -182.775 RON | -206.316 RON | -206.109 RON | -205.396 RON | -202.429 RON | -194.099 RON | -192.657 RON | -222.549 RON | -217.164 RON | -183.533 RON |
|---|
| Datorii totale | 263.936 RON | 217.548 RON | 224.480 RON | 225.083 RON | 191.480 RON | 229.888 RON | 235.599 RON | 235.372 RON | 261.635 RON | 279.088 RON | 279.002 RON | 277.661 RON | 285.333 RON | 308.648 RON | 340.861 RON | 346.829 RON | 300.064 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 |
|---|