Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 oct. 2016 și 23 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 54 atribuiri.
lot camere LPR si camere de supraveghere
REPARATII
SERVICII LIVRARE SI MONTARE PRRIZE
Modernizare sistem supraveghere video in comuna Cateasca
SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO
MENTENANTA LA SISTEMUL DE ALARMARE LA INCENDIU - POLICLINICA MIOVENI SI SEDIUL PRIMARIEI MIOVENI
SISTEM CONTROL ACCES
Montaj sistem automat por'i batante
MENTENANTA LA SISTEMUL DE ALARMARE LA INCENDIU - POLICLINICA MIOVENI SI SEDIUL PRIMARIEI MIOVENI
Sistem alarmare
intretinere sisteme de securitate
servicii de reparare si intetinere sisteme de securitate
SISTEM DETECTIE SI ALARMARE INCENDIU
sistem detectie si alarmare incendiu
sistem de supraveghere video
ILUMINAT DE SIGURANTA SI PANICA
servicii de reparare si intetinere sisteme de securitate
Servicii de mentenanta sisteme de securitate
MENTENANŢĂ LA SISTEMUL DE ALARMARE LA INCENDIU - POLICLINICA MIOVENI SI SEDIUL PRIMARIEI MIOVENI
sisteme de supraveghere video
LUCRARI DE INSTALARE SISTEM AVERTIZARE LA INCENDIU
Livrare si instalare sistem de supraveghere+lucrari de instalare sistem alarmare antiefractie
FURNIZARE SI INSTALARE SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO STRADAL
servicii de reparare si intetinere sisteme de securitate
MENTENANŢĂ LA SISTEMUL DE ALARMARE LA INCENDIU - POLICLINICA MIOVENI SI SEDIUL PRIMARIEI MIOVENI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18392950
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.142.990 RON
Profit net
166.157 RON
Capitaluri proprii
734.528 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.161.623 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.028 RON | 33.625 RON | 242.649 RON | 66.310 RON | 58.702 RON | 6.239 RON | 429.839 RON | 105.139 RON | 199.671 RON | 712.076 RON | 1.446.279 RON | 1.142.990 RON |
| Profit net | 113 RON | 1.522 RON | 894 RON | 4.889 RON | 54.533 RON | 569 RON | 116.806 RON | 14.440 RON | 95.753 RON | 161.961 RON | 322.266 RON | 166.157 RON |
| Total active | 9.476 RON | 23.310 RON | 43.268 RON | 41.678 RON | 99.762 RON | 106.001 RON | 267.915 RON | 307.094 RON | 750.127 RON |
Comparație cu 57 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 743.839 RON |
| 1.132.930 RON |
| 1.220.507 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 416.029 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.476 RON | 23.310 RON | 43.268 RON | 41.678 RON | 99.762 RON | 106.001 RON | 267.915 RON | 307.094 RON | 334.098 RON | 743.839 RON | 1.132.930 RON | 1.220.507 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.000 RON | 2.522 RON | 2.574 RON | 7.448 RON | 61.981 RON | 62.550 RON | 179.356 RON | 193.796 RON | 105.452 RON | 610.105 RON | 568.371 RON | 734.528 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.476 RON | 20.788 RON | 40.694 RON | 34.230 RON | 37.781 RON | 43.451 RON | 88.559 RON | 113.298 RON | 644.675 RON | 133.734 RON | 564.559 RON | 485.979 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 |
|---|