Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 mar. 2017 și 14 nov. 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
Reinnoire nume domeniu 1 an
Servicii de gazduire domeniu (3G) si reinniore domeniu ethosfilmfest.com
Pachet servicii publicitare
Realizare sectiune web
Servicii intretinere site-uri si gazduire domenii web
Reinnoire nume domeniu 1 an
Servicii intretinere site-uri si gazduire domenii web
Servicii de gazduire domeniu (5G)
Reinnoire nume domeniu 1 an
Servicii de gazduire domeniu + Reinnoire nume domeniu 1 an
Servicii de gazduire domeniu (3G) miscarealiterara.ro
Reinnoire nume domeniu 1 an
Servicii de intretinere si administrare site
Servicii de gazduire domeniu web
Gazduire domeniu siteuri
Servicii de intretinere si administrare site-uri
Servicii de reparare site macsb (realizare/refacere site web Muzeul de arta comparata Sangeorz-Bai)
Reinnoire domeniu macsb.ro
Gazduire domeniu macsb.ro
Servicii de intretinere si administrare site
Servicii Administrare si intretinere site
Servicii gazduire domeniu si servicii asociate
Servicii asistenta tehnica si actualizare site
Realizare website www.primariaromuli.ro
Servicii asistenta tehnica si actualizare site
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18555020
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
168.011 RON
Profit net
1.356 RON
Capitaluri proprii
238.076 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 91.518 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 280.586 RON | 332.428 RON | 261.214 RON | 272.894 RON | 262.937 RON | 268.354 RON | 190.954 RON | 119.627 RON | 114.528 RON | 125.370 RON | 115.359 RON | 137.998 RON | 147.067 RON | 139.784 RON | 149.614 RON | 153.132 RON | 168.011 RON |
| Profit net | 1.364 RON | 2.691 RON | 880 RON | 443 RON | 47.213 RON | 53.982 RON | 36.623 RON | 15.752 RON | 15.865 RON | 27.682 RON | 8.231 RON | 24.750 RON | 32.910 RON |
Comparație cu 226 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.861 RON |
| 11.835 RON |
| -4.337 RON |
| 1.356 RON |
| Total active | 140.063 RON | 138.070 RON | 83.511 RON | 55.956 RON | 65.490 RON | 91.011 RON | 118.576 RON | 134.501 RON | 150.984 RON | 179.185 RON | 188.003 RON | 220.889 RON | 253.632 RON | 270.320 RON | 322.734 RON | 351.523 RON | 382.323 RON |
|---|
| Active imobilizate | 27.388 RON | 11.401 RON | 0 RON | — | 3.213 RON | 1.270 RON | 1.840 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 112.675 RON | 126.669 RON | 83.511 RON | 55.956 RON | 62.277 RON | 89.741 RON | 116.736 RON | 134.501 RON | 150.984 RON | 179.185 RON | 188.003 RON | 220.889 RON | 253.632 RON | 270.320 RON | 322.734 RON | 351.523 RON | 382.323 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -43.029 RON | -47.559 RON | -46.680 RON | -45.068 RON | 2.145 RON | 55.905 RON | 92.528 RON | 108.046 RON | 123.912 RON | 151.594 RON | 159.814 RON | 184.563 RON | 220.473 RON | 235.334 RON | 247.169 RON | 242.832 RON | 238.076 RON |
|---|
| Datorii totale | 183.092 RON | 185.629 RON | 130.191 RON | 102.024 RON | 63.345 RON | 35.106 RON | 26.048 RON | 26.455 RON | 27.072 RON | 27.591 RON | 28.189 RON | 36.326 RON | 33.159 RON | 34.986 RON | 75.565 RON | 108.691 RON | 144.247 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 8 | 8 | 8 | 6 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|